zmiana adresu

rascal_sof2
Użytkownik

Witam!

Zarejestrowalem sie na Ebay kiedy mieszkalem w anglii, jednak przeprowadzilem sie do Polski. Prubuje zmienic glowny adres, jednak nie udaje mi sie to, poniewaz nie moge wprowadzic nr. telefonu we wlasciwym formacie, gdyz okienko do wprowadzenia jest tak skonstruowane zeby wpisac numer telefonu angielskiego. Za kazdym razem jak chce tam wpisac polski numer telefonu wyskakuje mi komunikat, ze albo numer jest zadlugi, albo nie wlasciwy. Co moge zrobic?

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Zaakceptowane rozwiązania (2)

jesli zalogujesz sie do strony Zmień informacje rejestracyjne , otwiera sie strona na ebay.pl czy ebay.co.uk ?

 

ew. napisz moze do osblugi klienta ebay.co.uk, czy nie moga dopisac nowego nr telefonu do konta za Ciebie

 

nie wiem, z jakiego powodu chcesz zmienic adres rejestracyjny ale biorac pod uwage, ze na tym koncie i tak masz 0 wynik opinii, zaloz nowe na ebay.pl - tyle ze z innym adresem email - i bedziesz mogl korzystac z dwoch tak czy owak

jesli zalogujesz sie do strony Zmień informacje rejestracyjne , otwiera sie strona na ebay.pl czy ebay.co.uk ?

 

ew. napisz moze do osblugi klienta ebay.co.uk, czy nie moga dopisac nowego nr telefonu do konta za Ciebie

 

nie wiem, z jakiego powodu chcesz zmienic adres rejestracyjny ale biorac pod uwage, ze na tym koncie i tak masz 0 wynik opinii, zaloz nowe na ebay.pl - tyle ze z innym adresem email - i bedziesz mogl korzystac z dwoch tak czy owak

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

hugo_1985pl
Użytkownik

Witam. Też mam podobny problem. Próbowałem na różne sposoby i nie mogę zakończyć procesu rejestracji przez numer telefonu. Zamieszam zdjęcie

rascal_sof2
Użytkownik

Strona zmiany adresu jest jeszcze z rozszerzenie .pl, ale jak wejde w zmien glowny adres to przekierowuje mnie na co.uk.

 

Chcialem zmienic adres, bo niemyslac kupilem pierwszy przedmiot w anglii i nie chcialbym zeby przez nieporozumienie trafil on na stary adres, ale udalo mi sie zmienic adres korespondencji to chyba powinno wystarczyc.

 

Dzieki za odpowiedz

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay