zablokowane konto , brak pomocy od pracownikow , haracze 20% i zlodziejstwo ebay

witam

jebay zablokowal mi konto , zawiesil w sprzedazy , przekroczylem globalny standard czegostam 5% - anulowanie transakcji czesciow z moich powodow iw tym wlasnie przekroczylem 5% , banalna sprawa gdyz wszystkie transakcje byly u mnie w porzadku , tylko 2 nutrale jak na uzywane rzeczy to wysmienicie.

Kazali mi napisac do boku - tam pracuja jakies przywaly ktore odpisuja mi na zasadzie kopiuj wklej i po 3 czy 4 pismie napisali ze nie beda odpisywac. czy oni laske mi robia ?

Zadalem pytanie co mam zrobic zeby mi odlokowali , czy mam czekac , do kogo sie zglosic , spelnic jakies warunki? zero odpowiedzi tylko cos mi pier..ola ze przykro i przykro i ze nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem. Taka typowa zlewczosc.

Czy ktos mial podobny przypadek i czy to znaczy ze jebay po prostu zablokowal konto na amen i nie ma odwolania , nikogo nie oszukalem! Nawet ci nie odpowiadaja a biora 20% haraczu za wystawienie i sprzedaz , nawet jak kosciol katolicki bral "tylko" dziesiecine" 10% twoich dochodow.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Czy jakoś rozwiązaliście ta sytuacje? Mam wlasnie tak samo-konto zablokowane. Co teraz mozna zrobic? Nowego konta nie ma jak zalozyc. Inne konto pod tym adresem? Firma? Co mozna zrobic. Prosze o odpowedz

Mnie obnizyli limity i nie moge nic nowego wystawic.

 

Od 1 sierpnia znow bede mogl wystawiac ale przy tych  nizszych limitach

 

 

Otrzymalem od nich odpowiedz ze limity beda nizsze teraz az wystapie o ich zwiekszenie.

Mam identyczny przypadek jak ty!

 

Slowo w slowo mam to samo, blokada sprzedazy w mojej kategorii.  Ponizej standartu 6% mam. Kupujacy zglaszali, ze nie dosali paczek, a pozniej zakanczali spory, bo paczka doszla. I zanizyli mi standart. Na pytanie co zrobic, to samo- podniesc standart, ale jak, jak mam zablokowana moją kategorie? Oczywiscie to samo, ze juz nie beda mi odpisywac bo za duzo pytan zadaje, masakra jakas!

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay