pomoc

bogdan1951
Użytkownik

Witam,nie wiem jak założyć konto PayPal ,może ktoś mi pomoże.Pragnę dodać że jestem tu po raz pierwszy i nie mam pojęcia jak to i gdzie zrobić.Nie wiem, czy konto zakłada się w banku???.Czy przelewa się jakoś pieniądze za zakupiony towar???

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

wchodzisz na http://www.paypal.pl/pl nast. klikasz button załóż konto

 

jeśli będziesz tylko kupował wybierasz typ konta prywatne, jeśli będziesz chciał coś równiez sprzedać to specjalne

 

jeśli będziesz tylko kupował dodajesz środki ze swojego konta bankowego na paypal (dane muszą być takie same na paypalu jak i na r-ku bankowym)

 

a robisz to tak, że klikasz zakładkę dodaj środki

 

tam masz 2 opcje: błyskawicznie i w kilka dni, jeśli wybierzesz błyskawicznie to system sam poprowadzi

 

jak wybierzesz drugą opcję to kopiujesz wszystko co widzisz na czerwono, łącznie z identyfikatorem użytkownika (każdy user ma inny) i robisz przelew ze swojego konta bankowego na paypal

 

jeśli będziesz i kupował i sprzedawał musisz się na paypal dodatkowo zweryfikować czyli dodać kartę kredytową lub debetową, każdą która posiada 3 ostatnie cyfry za paskiem magnetycznym, musisz powiązać konto ebay z paypal i potwierdzić swoje konto bankowe na paypal

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

bogdan1951
Użytkownik

Wielkie dzięki za info,pozdrawiam.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay