SWIETNY EBAY ZABLOKOWAL KONTO-WYWALIL AUKCJE I BRAK DOSTEPU

germanfestbmw
Użytkownik

zaczne po kolei , sprzedawalem na niemieckim ebay-u , sprzeadlem jedna rzecz  , ebay przyslal mail wysylaj kaswa wplynela , za 2 dni sprzedalem nastepnma rzecz i w tym dzniu tzn 17.11,2011 dostaje mail ze zablokowane konto bo nieautoryzowane uzycie czy cos w tym stylu poprzednie moje konto to "mikall2000"  -  wiec po takim czyms pisze do biura obslugi zaznaczajac ze prosze o zresetowanie hasla i wyslanie mi na mail bo nie pamietam tych tajnych odpowiedzi pomocniczych - a ebay.pl odpisuje wejdz na swoje konto podajac dwa z tajnych odpowiedzi !!!!!! ale jak mam wejsc na konto jak pisalem ze nie pamietam cio tam wpisywalem bo to bylo juz 6 lat temu , w miedzyczasie niemiec ktoremu sprzedalem jedna rzecz i juz wyslalem zaklada mi spor ze niby cos nie tak  ze sprzedanym przedmiotem , a sprzedalem tlumik do auta wiec nie wiem co by moglo byc nie tak i ebay mi pisze ze mam sie ustosunkowac i odpowiedziec na zarzuty - ale jak mam odpowiedziec ja nie moge wejsc na swoje  konto ??????-  pisze nastepny mail do ebay pl. potem nastepne i wyslalem juz 10 i do dnia dzisiejszego tzn 25.11.2011 zero odpowiedzi i pomocy  tylko znow z ebay.pl mail z tytułem  "Sprawa nr 5012869278: Wystąpił problem z płatnością za przedmiot ALPINA B3 Endschalldämpfer BMW AUSPUFF"   i znow pisze ze mam sie zalogowac i odpowiedziec na zarzuty  .. i jestem ciekawy czy w tym ebayu w polsce jest ktos kto jerst kumaty  bo mi rece opadaja od tygodnia nie mam zadnej odpowiedzi a jak nie odpowiem na zarzuty kupujacego to kasa mi przeleci obok nosa i kogo mam wtedy obciazyc ??? mial ktos cos podobnego z naszym pieknym ebayem ????

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

ronaldwaldemar
Użytkownik

WITAM, JA Z NIMI WALCZE OD 29.X.2011 WTEDY PRÓBOWAŁEM SIE ZAREJESTROWAC TRWAŁO TO OKOŁO 3 TYGODNI,NIE DZIAŁAŁY LINKI , NIE MOZNA BYŁO WPISAC DANYCH SYSTEM NIC NIE PRZYJMOWAŁ, PODAWAŁ INFORMACJE ZE SA BŁEDNE,TRWAŁO TO OKOŁO 3 TYGODNI A JAK JUZ SIE UDAŁO TO MI W KONCU ZABLOKOWALI KONTO Z INFO ZE PODAŁEM FAŁSZYWE DANE,RECE OPADAŁY I NOGI, LUDZI Z OBSŁUGI NIE MAJA KOMPETENCI I PRACUJA TAM JAKBY BYLI WE WCZESNEJ KOMUNIE ZERO FACHOWOSCI,WYSTAWIŁEM W KONCU JEDNA AUKCJE I DRUGIEJ JUZ SIE NIE UDAŁO BO POKAZYWAŁ SIE KOMUNIKAT ZE PRZEKROCZYŁEM LIMIT,NAPISAŁEM DO SERWISU O INFORMACJE A ONI ODPISALI ZE 3 MIESIACE BEDA OBSERWOWAC MOJE POCZYNANIA,A NIE MOGE WYSTAWIC ZADNEJ AUKCJI

SZOK I TOTALNY DEBILIZM W SERWISE EBAY DZIADOSTWO SMRÓD I UBÓSTWO W WYKONANIU EBAYA,MINEŁO WŁASNIE 3 MIESIACE I DZISIAJ CHCIAŁEM PONOWIC PRÓBE OCZYWISCIE SYSTEM KAZAŁ MI AUTORYZOWAC TOZSAMOSC ALE PO WPROWADZENIU POPRAWNYCH DANYCH ZABLOKOWAŁ DOSTEP I MM SOBIE ODBLOKOWAC NA NIEMIECKIEJ STRONIE NIESTETY NIE ZNAM JEZYKA NIEMIECKIEGO NA ALLEGRO MAM 4 AUKCJI A TUTAJ PRZEZ PRAWIE 6 MIESIECY TYLKO JEDNA UDAŁO SIE WYSTAWIC       H O R O RRRRRRRRR

mikall2000
Użytkownik

z ebaya .pl mi zablokowali , wiec do nich sie zwracam , ALE TERAZ DALEJ MINAL MIESIAC JAK MI ODBLOKOWALI KONTO - WCZORAJ ZNOWU ZABLOKOWALI - BO JAKIES NIBY DZINE OPERACJE NA MOIM KONCIE , A TE OPERACJE TO ZAKUP 3 PRZEDMIOTOW NA EBAY.DE I PLATNOSC PRZEZ PAYPALA , PAY PAL TEZ ZABLOKOWAL ALE PO PRZESLANIU DOKUMENTOW TOZSAMOSCI PO 30 MINUTACH OD PRZESLANIA MAM ODBLOKOWANE A EBAY MA W DUPIE SWOICH UZYTKOWNIKOW , JA SIE PYTAM ZA CO MAMY PLACIC TAKIEJ FIRMIE KTORA SAME KLODY POD NOGI WRZUCA , CO DZIWNE BLOKUJA MI KONTO JAK MAJA MI PRZELAC KASE ZA SPRZEDANY PRZEDMIOT , TAK BYLO ZA 1 RAZEM I TAK JEST TERAZ , NIE MOWIAC O TYM ZE KASE KUPUJACY WPLACIL JUZ 3 TYGODNIE TEMU ,I OD 3 TYGODNI SWIETNY EBAY OBRACA SOBIE MOJA KASA A JEST TEGO PONAD 2,5 TYS ZL , CZAS DAC SOBIE SPOKOJ Z TA DAREMNA FIRMA , I NIE DZIWIE SIE ZE W POLSCE TA FIRMA TAK NEDZNIE STOI , CZAS WRACAC DO ALLEGRO , POZDRAWIAM.

jesli sprzedawales na ebay.de, kontaktuj sie z obsluga klienta ebay.de a nie ebay.pl, bo transakcje miala miejsce na ebay.de

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay