Ograniczenie konta Pay-pal dla kupujących?

Witam.

 

Proszę o pomoc w następującej sprawie? Otrzymałem info z Pay - pal, że w związku z przekroczeniem kwoty 1 800 euro  wpłaconej na moje konto w I kwartale 2013r. mam przesłać dokumenty potwierdzające tożsamość i rachunki dowodzące, że mieszkam pod wskazanym adresem i je płacę. Wyznaczono mi termin 180 dni na dokonanie tej czynności i poinformowano, że jeśli tego nie zrobię zastosują ograniczenie konta. Oprócz powyższych informacji wymieniono co będę mógł robić, a czego nie, jeśli dostęp do konta zostanie ograniczony. I tu ciekawostka będę mógł przyjmować i wysyłać pieniądze, żądać zapłaty, dodawać środki do konta i wypłacać je, dodawać i usuwać karty i rachunki bankowe. Jednym słowem wszystko, co robię teraz. Nie będę mogł jedynie zamknąć konta. W ogóle tego nie rozumiem, jakie to ograniczenia jeśli mogę robić w dalszym ciągu to co robiłem dotychczas. Powołują się prz tym na prawo unijne, z którego ponoć wynikają te ograniczenia. Tylko co to za ograniczenia. Czy w takim przypadku opłaca się w ogóle wysyłać im te dokumenty z danymi osobowymi?

Może ktoś miał już taką sytuację. Proszę o pomoć i radę o co w tym wszystkim chodzi.

                                                Wojtek

Pokaż cały temat
fashion_victim25
Użytkownik

Ja mialem dokladnie te sama sytuacje.Oni chyba czekaja jeszcze az przekroczy sie jakis dodatkowy limit i potem wogole chyba nie mozna wysylac ani przyjmowac zadnuch platnosci.Ja wyslalem i moje konto dziala sprawnie poki co 😉 Wystarczy przeslac skan dowodu osobistego albo potwierdzenie zameldowania-nie starsze niz sprzed roku.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay