Jak usunąć drugie konto sprzedawcy?

Jak w temacie, nigdzie nie potrafię znaleźć żadnej informacji na temat usunięcia konta sprzedawcy, a posiadam dwa, jak na załączonym screenie. PLN miałam jako domyślne, nie tworzyłam jednak konta sprzedawcy dla waluty euro, ale dla funtów brytyjskich (na brytyjskiej stronie ebay), co mnie zaskoczyło, że zamiast funtów, stworzone zostało konto w euro. Chciałabym się go jednak pozbyć, bo nie jest mi do niczego potrzebne, a jest też ustawione jako domyślne i nie mogę tego nigdzie zmienić, by ustawić polskie złotówki jako domyślne konto.

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Informacja dla tych, którzy mają/mieliby w przyszłości podobny problem.

Ebay nie posiada możliwości usunięcia drugiego konta sprzedawcy, jeśli komuś by się przytrafiło takowe posiadać, jedynym wyjściem jest usunięcie całego konta ebay i założenie go na nowo lub utworzenie nowego bez usuwania poprzedniego, ale na stronie językowej, w której walucie konto sprzedawcy chcemy posiadać (dla funta brytyjskiego stworzenie konta na stronie wielkiej brytanii, dla dolara amerykańskiego stworzenie konta na stronie stanów zjednoczonych itp.). To tyle w tym temacie.

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Z zasugerowanej opcji zamknięcia konta nie ma możliwości wysłania wiadomości do obsługi ebay, jest za to na samym dole pod pytaniem o dodatkową pomoc poprzez kliknięcie odnośnika "e-mail".

Trzeba napisać do eBay.

U samego dołu tekstu jest przycisk aby wysłać żądanie zamknięcia konta.

 

https://www.ebay.pl/help/account/changing-account-settings/zamykanie-konta?id=4199&st=3&pos=1&query=...

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay