Dlaczego nie mogę dokończyć formularzu sprzedaży?

try_this_77
Użytkownik

Witam, dopiero co założyłam konto a mianowicie dziś o 13:17 i nie mogę dokończyć wystawienia przedmiotu. Wybrałam listowne potwierdzenie mojego konta więc dopiero gdy dostanę list będę mogła sprzedać coś? Pomóżcie

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Zaakceptowane rozwiązania (2)

tak, ale wcześniej musisz się zarejestrować i zweryfikować na paypal, dodać wymaganą kartę kredytową lub debetową do systemu i powiązać konto ebay z paypal (taki sam adres e-mail)

skoro tego nie potrzebujesz to zapomnij o jakiej kolwiek sprzedaży w serwisie ebay, bez tego żadnego przedmiotu nie wystawisz

 

czy to Ci się podoba czy nie musisz udostępniać paypal, a żeby udostępniać paypal musisz być zarejestrowana i zweryfikowana, a żeby być zweryfikowanym trzeba dodać kartę do systemu

 

Ty jako sprzedającą możesz wystawić kupującemu tylko pozytywny komentarz, neutrala i nega już nie, bo ich nie ma, zostały dawno temu zlikwidowane

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

tak zgadza sie, jesli po raz pierwszy cos wystawiasz tutaj na sprzedaz musisz utworzyc konto sprzedawcy, co wymaga weryfikacji i dopiero po jej ukonczeniu aukcja zostanie wystawiona

 

jesli wybralas weryfikacje kodem z listu, przygotuj sie na dluzsze oczekiwanie na list ok. 10 dni roboczych i jesli go otrzymasz, wykonaj instrukcje z listu

 

jesli chcesz wystawiac takze na zagranicznych serwisach ebay, musisz takze:

 

1) posiadac konto paypal i je takze zweryfikowac poprzez dodanie do konta paypal danych karty kredytowej/debetowej lub danych konta bankowego http://pages.ebay.pl/help/account/paypal-verify.html 

 

2) polaczyc konto ebay z kontem paypal

 

try_this_77
Użytkownik

Jestem już zweryfikowana więc mogę już sprzedawać? Czy coś jeszcze muszę zrobić? Czekam na kod, który przyjdzie w liście.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

try_this_77
Użytkownik

Ale po co mi ta karta? Nie potrzebuje tego.:|:O

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay