zamrożone środki - jak długo ?

sprzedałem przedmiot na ebayu facetowi z anglii, wpłacił paypalem jednak płatnosc została zamrożona, czytałem ze zamrozenie moze potrwać 21 dni a równiez slyszalem o przypadkach i dluzszych gdy paczka doszla, kupujacy wystawil pozytywa a pieniadze dalej były zamrozone na koncie paypal. jak to wygladało najczesciej u was  ? czekaliscie 3 dni po wklepaniu tracking number na zwolnienie srodków czy jednak trzeba czekac az paczka dojdzie do kupujacego ?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

zamrożone środki - jak długo ?

Witam

 

początki sa trudne i trzeba czekać te 21 dni. ale to pierwsze 2-3 miesiące tak się dzieje . jeżeli jednak dalej bedą mrozili pieniądze w Paypal poproś o usunięcie mrożenia na 21 dni. U mnie trwało to chyba 2 miesiące potem poprosiłem i po zweryfikowaniu paypal usunął blokadę.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

zamrożone środki - jak długo ?

nawet jeżeli paczka dojdzie przed tymi 21 dniami do kupujacego i wystawii on pozytywny komentarz nie odmrożą mi tego szybciej ? słabo 😕

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

zamrożone środki - jak długo ?

Nowy uzytkownik konta musi czekać ponad 21 dni .Komentarz do transakcji nie ma znaczenia. PayPal nie zwraca uwagi na komentarze wystawiane przez kupującego. Weryfikacja konta przez PayPal jest  na ogół 1 raz na 6 mc. W regulaminie jest podane ,że środki są blokwane z danej transakcji aż do momentu otrzymania przesyłki przez kupującego. Po 3 czy 4 dniach możesz próbować wypłacać środki ze swojego konta. Napisałem ,że musisz czekać 21 dni . Potem zlecenie wypłaty środków z konta PayPal na konto twojego rachunku bankowego trwa od 3 do 5 dni.Dopiero po kilku miesiącach lub po sprzedaży  co najmniej 25 przedmiotów masz możliwość natychmiastowej wypłaty środków z konta PayPal na swój rachunek bankowy nawet jak przedmiot sprzedany nie został jeszcze dostarczony do kupującego. Poza tym jeżeli wartość sprzedanego przedmiotu jest niższa od 100 $ to możesz zrobić wypłatę środków 4 dni po dostarczeniu przedmiotu do kupującego. Takie są zasady PayPal.Można przyzwyczaić się. Pózniej będzie znacznie łatwiej.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź