problem z odebraniem platnosci

bekon2
Użytkownik

witam, szukalem podobnego tematu, ale nie znalazlem. jesli przeoczylem to prosze mnie poprawic.


moj problem odnosci sie do tego iz otrzymalem platnosc i jest ona widoczna na koncie ebay. za to na paypalu nic nie ma, mimo iz jest informacja, ze pieniadze byly zaplacone wczoraj na koncie paypal. wie ktos o co chodzi? trzeba je jakos wyplacic z ebay'a?

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

problem z odebraniem platnosci

nie wazne co pisze na Ebay.


Jesli nie ma ich a Paypal to nie zaplacil (zaznaczyl tylko na Ebay ze zaplacil - a to mozna uczynic bez placenia)

**************************************
Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

modisch*
Użytkownik

również mam taki problem na ebay.de. Dzwoniłem do Paypal i powiedzieli że ebay wprowadził jakąś nową funkcję odbioru przez nich pieniędzy. Oczywiście ebay mówi że to problem paypal;/ Prosimy o pomoc...

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

Powielam, mam identyczny problem, czy ktoś się już z nim uporał!

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

Dodam iż na skrzynkę pocztową dochodzą mi wiadomości od ebay, że orzymaliśmy płatność od kupującego, lecz nigdzie tych pieniędzy nie mam zaksięgowanych. Na ebay.de też mam podświetloną ikonkę że dokonano wpłaty za towar. Bardzo bym prosił o informację czy stan zerowy komentarzy ma na to jakiś wpływ że pieniądze nie wpływają na PayPal czy problem leży po innej stronie? Pozdrawiam serdecznie!

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

tak, 0 wynik opinii oznacza, ze zalapales sie na nowy system przetwarzania platnosci na ebay.de


 


czyli w przypadku nowych sprzedawcow na ebay.de platnosc kupujacego najpier trafia do ebay, a gdy kupujacy potwierdzi, ze wszystko ok, platnosc jest przekazywana konto sprzedawcy, ale to trwa jakis czas


 


wiecej o tym procesie na forach ebay.de


 


http://community.ebay.de/topic/Einstellen-Und-Verkaufen/Neues-Zahlungs-Bzw/2000011162

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

mikall2000
Użytkownik

taaaaa trwa to jakis czas , mi dzis mija 35 dni od czasu jak sprzedalem na niemieckim  ebayu felgi , i platnosc byla na paypal , dostalem mail ze mam wyslac towar bo pieniadze juz sa , towar wyslalem , jak pisal;em do bok ebay pl , za kazdym razem co innego mi odpisywali , raz pisali ze po 21 dniach jak kupujacy nie zglosi pretensji dostane kase , potem pisali ze wyplata bedzie po 28 dniach , czas ten minal a ja dalej nie mam kasy - maja mi wyplacic 515 euro , na dzien sprzedazy kurs europ byl 4,43 a na dzien dzisiejszy 4,16 , i jestem ciekawy kto zwroci mi roznice 140 zlotych ? a do tego obracaja sobie moja kasa gdzie sa odsetki za miesiac ??? - jesli kasa wplynela na na konto ebay i przelicznik euro byl wyzszy to taka kwote maja mi wyplacic a oni maja to gleboko w dupie - ty polaczku czekaj sobie na kase a damy ci ja jak nam sie spodoba !!! i to ma byc traktowanie klienta ktory placi duza kase - za wystawienie aukcji 40 zlociszy za sprzdaz felg skasowali prowizji 350 zlociszy - a ja dalej kasy nie mam a od tygodnia pisze do nich maile i zadnej odpowiedzi .

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

fashion-qs
Użytkownik

Czy ktoś otrzymał już pieniądze po tej zmianie? że najpierw oznaczamy ikonke jako wysłany a potem otrzymujemy środki z ebaya? sprzedazy dokonalam 2.02.2012 w ciagu 7 dni ponoć pieniądze miały się znaleźć na moim koncie paypal. Do tej pory nic nie przyszlo, nikt nie odpisuje, to jakaś kpnina!! chodzi o sprzedaż na niemieckim ebay'u. Czy to tylko przy kontach firmowych wyglada czy juz wszedzie tak jest przy wysylce za granice?

Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

bikepowers
Użytkownik

Mam to samo. Czekam tydzień na wpłatę na moje konto konto.


I nadal nic. Zero oddzewu. Najlepsze jest to że pieniędzy nie mam a kupujący wystawili mi już pozytywy.

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z odebraniem platnosci

esasha1287
Użytkownik

Witam, mam dokładnie taki sam problem. Jestem na e bay od niedawna, po sprzedaży pierwszej rzeczy otrzymałam maila z potwierdzeniem wpłaty i na tym temat się zakończył, na koncie pay pal stan jest wciąż 0 chociaż minęło już kilka dni. Nikt z pay pal nie odpowiada na moje maile, totalna zlewka klienta. Natomiast opłate za transakcję umieli pobrać i jest widoczna. Pomóżcie!

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź