anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwolnienie płatności z zamrożonego salda

claudusiek
Użytkownik

Klient dostał towar i wystawił pozytywny komentarz.Kwota tej transakcji nie została natomiast zwolniona z zamrożonego salda.Jestem nowym użytkownikiem  dla tego moje pytanie brzmi : jak to zwykle wygląda? kiedy odblokuje się ta kwota?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zwolnienie płatności z zamrożonego salda

owb12
Użytkownik

Witam


Wprowadzili chory system ochrony kupującego w Ebay.com mogą twoje pieniądze zamrozić do 21 dni ale nie jest powiedziane ze i dłużej!! Sprawa jest bardzo podejrzana, z uwagi że kupujący płaci tobie za rzecz która wylicytował + koszty swoje paczki. Ty dostajesz te pieniądze na PayPal i blokada!! Teraz martw się człowieku, wy wykładaj swoją kasę za kupującego!! ABSURD!! tu masz info z PayPal cytat"


Środki zostaną zwolnione po 3 dniach licząc od momentu, w którym dostarczony przez Pana numer śledzenia przesyłki wskaże doręczenie.  Środki zostaną zwolnione po 7 dniach licząc od przybliżonej daty dostarczenia przedmiotu, gdy zaznaczy Pan na koncie eBay, że przedmiot został wysłany.Jeśli żaden z powyższych punktów nie zostanie spełniony, środki zostaną zwolnione po 21 dniach.


Ciekawą informacje uzyskałem z Ebay że jeśli z pełnie  wszystkie powyższe opcje, i dostane komentarz od kupującego środki zostaną odblokowane??A ja pyam się gdzie jest przymus aby kupujący miał mi wystawić komentarz???!!


Powiem tak wysłałem paczkę 27.04.13 zrobiłem jak to oni chcieli, klient napisał komentarz 09.04.13 i w tym momencie powinny być odmrożone środki?? i głucha cisza??!! Dzwonie do PayPal nic?? maile ślę do Ebay to mi szablonowe informacje wysyłają!!! Nie mówiąc że mam na koncie PayPal zamrożone środki i nie mam zamiaru dokładać do cudzego interesu, bo to w tym momencie mija się z celem!! i śmierdzi przekrętem! Jeśli ktoś z was ma podobny problem proszę o pomoc!! Ebay wykupił PayPal i jest to jedna firma która lobbuje się na wzajem, ciekawe że są też inne metody płatnicze ale przy rejestracji wymóg jest PayPal!!! A co z Skrill-em A co z przelewem bankowym, który jest gdzieś ukryty i wcale nie reklamowany promowany!!


 


Pozdrawiam


 


 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź