anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

dreamclothes.2012
Użytkownik

Witam,
sprawa wygląda tak że sprzedaję przez ebay i jest ZMUSZONY do korzystania przez paypal niema możliwości nie korzystania bo wtedy nie można sprzedawać....to już jest nie zgodne z prawem ale do rzeczy.
Paypal zablokował, ograniczył mi dostęp do konta 31.12 podając przyczynę że zauważył dziwne transakcje na moim koncie?? a sprzedaję tylko przez ebay.
Zostałem poproszony o zamknięcie kilku sporów z klientami, tak też uczyniłem. Jeden spór z klientem z włoch zamknąłem w piątek 18.01.2013 otrzymał paczkę. Dzwoniłem dzień wcześniej i pytałem czy jak zamknę ten spór to moje konto będzie w pełni aktywne, konsultant powiedział że tak. Ale w piątek po godzinie 17tej dostałem nowego emaila:
"Przepraszamy, ale przywrócenie pełnego dostępu do Twojego konta będzie
możliwe dopiero, gdy otrzymamy dodatkowe informacje. Z dostępnych
informacji wynika, że spory otwarte na Twoim koncie nie zostały przez
Ciebie rozwiązane w zadowalający sposób:" I tutaj podali ze 20numerów spraw z których większość jest nie aktywna nie istnieje albo są z odległej przeszłości. I stwierdzenie nie zadowalający sposób?? przecież to oni zamykają sprawę i przyrzynają zwrot klientowi albo klient zamyka jeżeli sie  z nim dogadam. Sami piszą że od tej decyzji nie można sie odwołać a tutaj co innego piszą.
Sprawa wygląda tak że ja przez ten czas kiedy miałem tak zawieszone konto wysyłałem towar klientom i akceptowałem płatności ale nie mogłem wypłacać pieniędzy. Uzbierało sie ok 25tys. I teraz muszę te pieniądze dostać bo ma do zapłacenia różne rachunki vat etc....
Czy firma pośrednicząca w takich transakcjach zgodnie z polskim prawem może przetrzymywać pieniądze bez mojej zgody?? Czy jeżeli złoże oficjalnie rezygnację z ich usług muszą wypłacić mi pieniądze i w jakim terminie??
Nie wiem jak sie za to zabrać żeby było najszybciej zgłosić do prokuratury sprawę o wyłudzenie pieniędzy?? Zgłosić na policje czy do sądu??

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

marioncoberetti
Użytkownik

Nie wygrasz z PayPalem, bo to złodziejska firma.


Regulamin ustalają sobie pod siebie, nawet jeśli ty będziesz miał racje to i tak oni się do tego nie przyznają, poza tym u nich jest tak że to kupujący ma większe prawo niż sprzedający,nawet jeśli kupujący otrzyma przesyłkę to i tak może zglosić to do PP że ptrzymał towar niezgodny z opisem !!!


Otrzyma i pieniądze i towar, nie jesteś jedyną osobą ktora upomina się o swoje!!!!


 


A wiesz dlaczego ebay , nie jest rozwinięty w polsce, bo to wszystko przez PP,


 


Ktoś tu kiedyś napisał że chce złożyć pozew zbiorowy przeciwko tej formy, ja jestem zza!!!!!!!!!!!

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

owb12
Użytkownik

Witam


Informuję iż serwis Ebay wykupił PayPal aby lobbować właśnie ten system!!! Co ciekawe można płacić też bardzo podobną opcja jak PP, jest to Skrill Moneybookers która ma podpisana umowę, ale co z tego jeśli promuję PP bo jest właścicielem!!! Powiem tak informowałem się w UOKiK i każdy może zgłosić pisemne wszczęcie dochodzenia, oczywiście trzeba opisać swój przypadek!! Ja nie będę tolerował aby nas okradali w biały dzień, mi z powodu ochrony klienta zamrozili wszystkie pieniądze z aukcji!!! Jak to jest że kupujący płaci za rzecz wylicytowaną + koszty stałe za jego paczkę!! ja dostaję tą kasę na PP i dupa!! Teraz się martw i wykładaj kasę za kupującego!!! CHORE!! co najlepsze że mogą tobie zatrzymać nawet do 21 dni!!! Podsumowanie, globalnie z takich blokad to mają nie zły kapitał z cudzych pieniędzy!!!


Po niżej adres Piszcie i informujcie


 


http://uokik.gov.pl/


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
plac Powstańców Warszawy 1
00-950 Warszawa
tel. 22 55 60 800
e-mail uokik@uokik.gov.pl


Trzeba zrobić raz na zawsze z tym porządek!!

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź