anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

dreamclothes.2012
Użytkownik

Witam,
sprawa wygląda tak że sprzedaję przez ebay i jest ZMUSZONY do korzystania przez paypal niema możliwości nie korzystania bo wtedy nie można sprzedawać....to już jest nie zgodne z prawem ale do rzeczy.
Paypal zablokował, ograniczył mi dostęp do konta 31.12 podając przyczynę że zauważył dziwne transakcje na moim koncie?? a sprzedaję tylko przez ebay.
Zostałem poproszony o zamknięcie kilku sporów z klientami, tak też uczyniłem. Jeden spór z klientem z włoch zamknąłem w piątek 18.01.2013 otrzymał paczkę. Dzwoniłem dzień wcześniej i pytałem czy jak zamknę ten spór to moje konto będzie w pełni aktywne, konsultant powiedział że tak. Ale w piątek po godzinie 17tej dostałem nowego emaila:
"Przepraszamy, ale przywrócenie pełnego dostępu do Twojego konta będzie
możliwe dopiero, gdy otrzymamy dodatkowe informacje. Z dostępnych
informacji wynika, że spory otwarte na Twoim koncie nie zostały przez
Ciebie rozwiązane w zadowalający sposób:" I tutaj podali ze 20numerów spraw z których większość jest nie aktywna nie istnieje albo są z odległej przeszłości. I stwierdzenie nie zadowalający sposób?? przecież to oni zamykają sprawę i przyrzynają zwrot klientowi albo klient zamyka jeżeli sie  z nim dogadam. Sami piszą że od tej decyzji nie można sie odwołać a tutaj co innego piszą.
Sprawa wygląda tak że ja przez ten czas kiedy miałem tak zawieszone konto wysyłałem towar klientom i akceptowałem płatności ale nie mogłem wypłacać pieniędzy. Uzbierało sie ok 25tys. I teraz muszę te pieniądze dostać bo ma do zapłacenia różne rachunki vat etc....
Czy firma pośrednicząca w takich transakcjach zgodnie z polskim prawem może przetrzymywać pieniądze bez mojej zgody?? Czy jeżeli złoże oficjalnie rezygnację z ich usług muszą wypłacić mi pieniądze i w jakim terminie??
Nie wiem jak sie za to zabrać żeby było najszybciej zgłosić do prokuratury sprawę o wyłudzenie pieniędzy?? Zgłosić na policje czy do sądu??

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

owb12
Użytkownik

Witam Opisz wszystko i wyślij


może listownie też w tedy będziesz miał informację jak przebiegło postępowanie


http://uokik.gov.pl/


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
plac Powstańców Warszawy 1
00-950 Warszawa
tel. 22 55 60 800
e-mail uokik@uokik.gov.pl


Trzeba zrobić raz na zawsze z tym porządek!!

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź