anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnoscią za produkt.

Witajcie. Od kilku dni walczę z zapłaceniem za produkt na eBay. Próbowałem kartą i Google Pay i bezskutecznie. Wyskakuje komunikat "Sprawdź szczegóły płatności lub wybierz inną metodę płatności". Środki pobierane są z konta po czym po chwili na nie wracają . Dzwoniłem do banku z pytaniem dlaczego nie mogę zapłacić okazało się, że bank blokuje tą transakcję przed nieautoryzowanymi obciążeniami w przyszłości. Pani konsultant zapytała czy mimo to chcę zapłacić . Odpowiedziałem, że tak i dostałem odpowiedź,że transakcja ma być odblokowana do 2 dni roboczych. Dzisiaj zapytałem konsultanta czy transakcja została odblokowana, gdyż nadal mi odrzuca. Dostałem odpowiedź, że tak ale problem nie leży już po stronie banku tylko jakby eBay odrzuca płatność. I teraz nie wiem co robić. Napisałem do działu obsługi klienta eBay i czekam. Dodam, że płaciłem za inny przedmiot na eBay u innego użytkownika i nie było problemu. Czy ktoś miał podobny problem? Jak coś to konto mam w Pekao a karta to Mastercard Debit FX. Odpowiedni stan konta mam i zwiększony limit płatności także to nie to. Nie chcę się bawić w PayPal, bo kurs przewalutowania mają nieopłacalny. Próbowałem też na ebay.com i bezskutecznie. Chodzi o ten produkt.

https://www.ebay.com/itm/273081999042?hash=item3f94f49ec2:g:H6oAAOSw6BhakCh8

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Problem z płatnoscią za produkt.

wyprobuj inna karte

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Problem z płatnoscią za produkt.

To nie wina karty bo inne transakcję na eBay idą bez problemu. Dostałem info od eBay że nowi użytkownicy nie mogą kupować rzeczy powyżej 1000USD. Muszą najpierw stworzyć historię zakupów i wtedy się odblokuje,czyli trzeba zamówić kilka niedrogich rzec

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Problem z płatnoscią za produkt.

Może być też tak, że sprzedawca na swoim listingu ustawił wymagania co do użytkowników, którzy (nie)mogą kupić na tej aukcji.  Pzdr. Mateusz

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Problem z płatnoscią za produkt.

Witam. Czy udało się w końcu zapłacić? Mam identyczny problem

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Problem z płatnoscią za produkt.

Miałam dokładnie taki sam komunikat . Za drugim razem udało się zapłacić Paypalem i normalnie poszło ! 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź