anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z finalizacja transakcji Kup Teraz z natychmiastowa wplata przez PP

ladyfromshanghai
Użytkownik
Witam,

"Nie można teraz przetworzyć Twojego żądania

Przepraszamy, ta strona jest obecnie niedostępna.
Aby sfinalizować transakcję, skontaktuj się ze sprzedającym. "

- taki oto komunikat wyswietla mi sie zaraz po zalogowaniu w systemie PayPal. Aukcja z towarem na Kup Teraz wymaga ode mnie natychmiastowej wplaty ale nie moge dokonczyc tej transakcji:( Napisalam juz w tej sprawie do sprzedawcy ale biorac pod uwage 8godzinna roznice czasowa, dostane odpowiedz dopiero jutro. Martwi mnie to, gdyz kazdy dzien zwloki zwiazany jest z roznicami kursowymi dolara - mam wyliczone pieniadze na karcie i chcialabym to zalatwic tak szybko jak to mozliwe.
Bede niezmiernie wdzieczna za poinformowanie mnie po czyjej stronie tkwi problem - ewentualnie jak sprawic by dalo sie przelac pieniazki.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Problem z finalizacja transakcji Kup Teraz z natychmiastowa wplata przez PP

taki o to błąd się niestety od czasu do czasu się zdarza, jest to błąd techniczny serwisu. Spróbuj zapłacić później lub spróbuj zapłacić z innego serwisu (innego niż PL) wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę nr aukcji i aukcja automatycznie się pojawi.
Pozdrawiam;D
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Problem z finalizacja transakcji Kup Teraz z natychmiastowa wplata przez PP

jacekdg5
Użytkownik
Takie błędy to niestety normalka w przypadku polskiego ebaya.Tylko wstyd ze ci amerykanie i inni musza czekac na wpłaty od polaków bo nasz ebay jest do chrzanu
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź