Problem z PayPal po raz setny

Witam serdecznie

 

20 Marca otworzyłem konto podstawowe na ebay + na paypal. Zacząłem handlować perfumami i bardzo sprawnie mi szło, bo w 3 miesiące zdobyłem 100 pozytywnych feedback i żadnego negatywu + w tym miesiącu 20stego będę już miał status Top-Rated Seller

Niestety jak to w życiu bywa, nie zawsze jest kolorowo, i stało się... wstaje rano z niemiłą niespodzianką, wiadomością z paypal "że jest ryzyko robienia biznesu ze mną, i zamykają konto na stałe, a wraz z nim 800 funtów które tam było"
Dużo czytałem i oglądałem na ten temat, więc pogodziłem się z przegraną w tej sprawię, no ale otworzyłem szybko nowe konto tym razem biznesowe, na ebay również musiałem zmienić na biznesowe bo w 3 miesiace zrobiłem sprzedaż na 5 tysięcy funtów no i tu zbliżamy się do mojego problemu

Robię dropshipping z polski, także wiedziałem że jako nowe konto na paypal pierwsze tranzakcje będę miał pieniądze blokowane(on hold) dopóki kupiec nie dostanie swojego towaru takiego, jaki powinien być.

Jednak po kilku owocnych tranzakcjach zauważyłem że niektóre pieniądze mam od razu dostępne, z czego bardzo się cieszyłem bo mogłem od razu te pieniądze wypłacić i zrobić przelew do hurtowni by zrealizowali zamówienie do mojego klienta

Niestety od wczoraj znowu coś jest nie tak, i większość tranzakcji od razu wrzuca mi na "on hold" pomimo że do poprzednich od razu dodaje tracking number i przesyłki wychodzą zgodnie z założonym czasem

Pisałem do ebay w tej sprawię, do paypal też, ale wiadomo...

 

Więc pytanie moje jest, czy da się jakoś zdjąć te blokady "on hold" tak żebym pieniądze za każym razem miał od razu dostępne?

Według kryteri paypal spełniam je wszystkie, by nie mieć tych blokad, a jednak są

 

Możecie coś poradzić? dziękuje

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z PayPal po raz setny

Mam to samo,  myslę, że to przez ich aktualizację regulaminu.

od dwóch lat sprzedaję jako top rated seller, i nigdy nie miałem problemu z kupującymi jak i w rozwiązywaniu sporów, jednak parę dni temu PayPal stwierdził, że będą mi blokować środki na 21 dni bo jestem w grupie ryzyka....

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź