anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal - założyłam konto tydzień temu. Po weryfikacji zablokowali mi konto?

turtle.skull.pl
Użytkownik

Witam.


Tydzień temu założyłam konto na Ebay i PayPal w celu zakupienia kilku przedmiotów. Jest taniej, itd; tego chyba nie muszę wyjaśniać.


PayPal zażądał całej gamy dokumentów: DO, rachunek komunalny, wyciąg z konta bankowego. Dodatkowo oczywista weryfikacja 3 dniowa oraz... konieczność sparowania z kartą kredytową. Nie posiadam żadnej karty kredytowej, poczytałam w regulaminie i ona nie jest obowiązkowa (bo to byłby absurd) . Wysyłałam sumiennie wszystkie dokumenty, komunikując od razu, że nie posiadam żadnej karty kredytowej. PayPal ciągle o nią prosił, ale ja ciągle jej nie miałam i mieć nie będę. Po przesłaniu ostatniego dokumentu, w nocy otrzymałam informacje, że moje konto jest zablokowane, bo mam jakąś sprawę dawną (?), i oni boją się mojej działalności. Ale ja konto mam dopiero od tygodnia... nawet nie zostało do końca założone i już mam "nieodwołalną" blokadę.


OD kilku dni komunikuję się z PayPalem, informując ich, że zaszła jakaś pomyłka, bo to niemożliwe, aby jakaś nierozwiązana sprawa  była. Nie było żadnej, najmniejszej sprawy. Tylko założyłam konto. Mam wszystkie e-maile od przedstawicieli PP, którzy to "sprawdzili dokładnie moje konto" i dalej im coś nie pasuje... żadnej transakcji nie miałam. Chciałam tylko coś kupić.


 


Co mogę zrobić? Czy ktoś może mi pomóc? Identyfikator sprawy to: PP-002-185-580-043


Dodatkowo cytat:


 


"Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie zakończenia współpracy.


Pani Grażyno, firma PayPal zastrzega sobie prawo nie ujawniana przyczyn na podstawie  których decyduje sie zakończyć współpracę z właścicielem konta.

Dziękuję i pozdrawiam.


Z poważaniem
Tomasz Duszak
Dział obsługi klienta
PayPal"


 


Co ja mam zrobić? Wydaje mi się, że to jakaś pomyłka, ale PayPal nie chce się do tego przyznać. Przecież chciałam tylko coś kupić...

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

PayPal - założyłam konto tydzień temu. Po weryfikacji zablokowali mi konto?

a probowalas sie zweryfikowac poprzez dane konta bankowego

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź