PayPal-blokowanie konta

marioncoberetti
Użytkownik

Witam


Sprzedałem kilkanaście kodów-czyli przedmiotów wirtualnych.


Po chwili otrzymałem inf od PP ze moje konto zostało ograniczone na 45 DNI


Piszą tak


Co dalej? Zgodnie z warunkami Umowy z Użytkownikiem środki na Twoim koncie PayPal zostaną zablokowane na 45 dni. Z salda Twojego konta będziemy korzystać do pokrycia zwrotu kosztów kupującym, sfinansowania obciążeń zwrotnych i wszelkich innych ewentualnych płatności zwrotnych. W większości przypadków, zanim zwrócimy koszty kupującym, będziesz mieć możliwość ustosunkowania się do zaistniałej sytuacji.


 


Jak mam to rozumieć,


Czy PP odda pieniądze wszystkim którzy kupili ode mnie te kody, czy po prostu odda pieniądze tym co założą mi spór bądź roszczenie...


 


Proszę o odpowiedź

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

PayPal-blokowanie konta

marioncoberetti
Użytkownik

Cała wiadomość od PP


W trosce o bezpieczeństwo kont użytkowników przeprowadzamy rutynowe kontrole aktywności kont. Przeprowadzona przez nas kontrola wykazała, że posiadasz więcej niż jedno konto PayPal, a na jednym z nich wykryliśmy działania naruszające warunki Umowy z Użytkownikiem. Z tego powodu objęliśmy Twoje konto ograniczeniami. Możesz nadal logować się do swojego konta i wyświetlać historię transakcji, jednak nie masz możliwości wysyłania ani odbierania pieniędzy. Co dalej? Zgodnie z warunkami Umowy z Użytkownikiem środki na Twoim koncie PayPal zostaną zablokowane na 45 dni. Z salda Twojego konta będziemy korzystać do pokrycia zwrotu kosztów kupującym, sfinansowania obciążeń zwrotnych i wszelkich innych ewentualnych płatności zwrotnych. W większości przypadków, zanim zwrócimy koszty kupującym, będziesz mieć możliwość ustosunkowania się do zaistniałej sytuacji. Po 45 dniach otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacjami o możliwym terminie wypłacenia pieniędzy ze swoich kont PayPal. Co zrobić, gdy podejrzewasz, że doszło do nieporozumienia Jeśli uważasz, że podjęliśmy tę decyzję przez pomyłkę, możesz się od niej odwołać. W tym celu przejdź do strony www.paypal.pl, u góry strony kliknij łącze Pomoc, aby otworzyć Centrum pomocy, a następnie u dołu strony kliknij łącze Kontakt z nami. Przed kontaktem z nami przygotuj sobie następujące informacje: 1. Paszport, prawo jazdy lub inny dokument wydany przez organ administracji państwowej 2. Ostatni rachunek za usługi komunalne 3. Numer rejestracyjny firmy lub dowód rejestracji firmy (jeśli Twoje konto PayPal jest kontem firmy). Z poważaniem PayPal


 


Czyli oni są zobowiązani do oddania pieniędzy kupującym-wszystkim???

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

PayPal-blokowanie konta

Nie tyle zobowiazani do oddania co rozpatrzenia roszczen i przyznania zwrotu jesli sa podstawy zgodnie z zasadami ochrony kupujacych

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź