anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Siema, ma ktos podobny problem, baba z infolinii banku nawinela, ze to ze wzgledu na dyrektywe PSD2, tyle, ze ta dyrektywa jest od 1.01.2021, a problem wystapil dwa dni temu i ni cholery zaplacic sie za dwie transakcje nie da.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

pisanie do Ebay nic nie daje bo to paypal próbuje pobrać kasę z twojego konta w banku i to bank odmawia transakcji

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Nie za bardzo wiem o czym piszesz ale użyj innej karty czy konta bankowego.

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Chodzi o to "PayPal is unable to process your payment at this time. You can try changing the payment method inside of your PayPal account or select a different payment method." , jesli chodzi o karte i google pay to o to "Please use a different card or check your balance.". Nie mam innych kart poza aliorem. Ani walutowa, ani w pln nie puszcza przelewu. Baba z infolinii bredzila o tej dyrektywie, i ze mam pisac do Ebay, zeby mi te transakcje przepuscili, no cyrk jakis.

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Witam. mam to samo. Tylko że koleś z Paypal powiedział że chodzi o uwierzytelnianie transakcji jakąś metodą 3DS 2.0 którą alior jakoś szybko wprowadził podczas gdy Paypal używa metody 1.0 mówił że szybko się nie dogadają. Pozostaje wpłacić walutę na konto paypal lub korzystać z innego konta

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

pisanie do Ebay nic nie daje bo to paypal próbuje pobrać kasę z twojego konta w banku i to bank odmawia transakcji

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Kurde temat sie zamknal, po akceptacji Twojej wypowiedzi 🙂 dzieki. W kazdym razie kiepsko to wyglada, baba z banku na niczym sie nie znala, farmazonila o dyrektywie, ktora jest od 2,5 roku, mowie jej, ze na pewno cos jej firma pozmieniala , to pali glupa, ze nie. No to teraz co, pozostaje znow tracic kase na MEGA OKAZYJNE przewalutowanie paypala???? ta karta wielowalutowa z alior mija sie z celem jesli o ebay chodzi, na to wychodzi. Nie mam pojecia, kto ma jakas dobra karte, bo bzwbk kupe lat temu za kazdy zakup na ebay chcial 30 zl, to po 1 zakupie zakonczylam z nimi wspolprace. 

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

można przelać kasę(USD) z alior na Paypal. ale nie wiem jaki to koszt. na razie przelałem 100zł na konto paypal  ale jeszcze nie pojawiło się na koncie(nie wiem czy się pojawi i kiedy bo to złotówki) później ewentualnie spróbuję przelać USD bo teoretycznie przelewasz na konto paypal które jest w polskim santander.

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

No podobno na konto paypal z Polski, mozna wrzucac tylko PLN i oni sobie to niekorzystnie dla nas przewalutuja, czego unikalam kilkanascie lat po przeczytaniu posta jednego typa, co to odkryl, zeby nie placic w PLN tylko w walucie jakiej byl towar wystawiony. W kazdym razie, dziw bierze, ze tylko dwie osoby podpiely sie pod temat, co to inni problemow z tym nie maja? Moze ktos dzwonil do banku ?

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

>>> W kazdym razie, dziw bierze, ze tylko dwie osoby podpiely sie pod temat, co to inni problemow z tym nie maja? Moze ktos dzwonil do banku ? <<<

 

Moze dlatego, ze sie rzygac ludziom chce jak czytaja Twoje posty: "baba z infolinii banku", "nawinela", "bredzila", itp.

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź