anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

karolinard
Użytkownik

Proszę o pomoc. Sprzedaję na ebay bardzo okazjonalnie, dotąd wpłaty wpływały bezpośrednio na mój paypal, ale z powodu zmian musiałam podać swoje konto i teraz wpłata nie dotarła na paypal tylko na konto ebay. I jak to teraz wypłacić? Przesyłkę wysyłałam, dotarła już do odbiorcy.  Gdy wchodzę po kolei - sprzedawanie->płatności->transakcje-> dostępne :  to mam info:  To zamówienie jest ukończone i udostępniliśmy środki do wypłaty. 

I gdzie niby są udostępnione te środki do wypłaty?  W zakładkach "wypłaty" i "przetwarzanie" nie mam nic.  Wypłaty mam ustawione jako codzienne. Środki do wypłaty udostępniono 2.10. Czy ja muszę coś klikać czy to automatycznie wpłynie na moje konto bankowe? Jeśli tak to ile dni się czeka na taki przelew? 

 

 

 
Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

nie mozna wyplacic na zadanie (moze w przyszlosci bedzie taka opcja). Ebay automatycznie przelewa na konto bankowe. Mozesz zlecic dzienne lub tygodniowe przelewy.

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

karolinard
Użytkownik

Automatycznie przelewa - ok, rozumiem, ale ile czeka się na taki przelew  bo transakcję mam zakończoną - odbiorca dostał paczkę, środki za zakup wg statusu zostały udostępnione do wypłaty 2.10, a ja do tej pory nie mam pieniędzy na koncie? O co może chodzić? 

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

Sprawdź jak masz ustawioną częstotliwość wypłat. Może co tydzień. Możesz to zmienić na   dzienne.

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

Może numer konta jest wadliwy? Czy już przedtem wpłynęły wpłaty od eBay czy to pierwszy raz?

U mnie przelew trwa jeden dzień.

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

karolinard
Użytkownik

Mam wypłaty codzienne. Numer konta jest prawidłowy, a pieniądze nie dotarły.  To jest pierwszy raz - sprzedaję bardzo rzadko i dotąd miałam wpłaty bezpośrednio na paypal, a nie przez ebay. Zaczynam się niepokoić.

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

karolinard
Użytkownik

I czy ja powinnam dostać jakieś odrębnego maila, że ebay zlecił wypłatę środków? Bo tego też nie dostałam. 

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

Jesli masz zaznaczone otrzymywanie zawiadomien to przysylaja email. Wlasnie sprawdzilem: pisze ze za 1 - 3 dni pieniadze beda w banku.

Czy to twoj pierwszy przelew?

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

Tak, pierwsza wypłata. 

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

pozostaje poczekac do 9 plus te 3 dni.

 

pozniej usun konto i poprosza o nowe to podepnij uwaznie to samo

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź