anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysylka była na uk.odmowil wysylki do polski wiec zaproponowałem wysylke adresw uk-brak odp.

zakupilem przedmiot na licytacji w opisie byla zaznaczona wysylka przedmiotu na uk bez podania jej kosztow,przed licytacja zadalem pytanie odnosnie pochodzenia przedmiotu (brak bylo dowodu zakupu oraz certyfikatu chodzi o meteoryt) uzgodnilem koszt wysylki do polski na 25GBP a po 2dniach od zakupu sprzedajacy napisal w opisie przedmiotu ze nie wysyla do polski:( w emailu podal powod ze wolaby by meteoryt zostal w anglii wiec zaproponowalem wysylke adres na terenie anglii- brak odpowiedzi! nie przeslal mi faktury koncowych wszystkich kosztow tzn w pierwszej kolejnosci dostalem tylko zaplate na sume zakupu przedmiotu bez przesylki wiec nie moglem zaplacic poznie poprosilem o przeslanie drugiej faktury (wszystkich kosztow z przesylka) rowniez brak odpowiedzi zwrocilem sie do ebayu z zapytanie opisujac problem odpowiedzieli ze to serwis zagraniczny i umowy zakupu nie sa wiazace dla sprzedajacego:) jakies pomysly by dostac zakupiony przedmiot? czyli wychodzi na to ze mozna licytowac kupowac ale nie trzeba placic bo umowy sa niewiazace na innych zagranicznych ebayach?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

wysylka była na uk.odmowil wysylki do polski wiec zaproponowałem wysylke adresw uk-brak odp.

Nie zmusisz sprzedawcy. Daj sobie spokoj.

 

Jesli bedziesz kupowal i nie placil to w koncu zawiesza ci konto.

 

To samo tyczy sprzedawcy.  Mozesz mu  wystawic negatywny komentarz.

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

wysylka była na uk.odmowil wysylki do polski wiec zaproponowałem wysylke adresw uk-brak odp.

Jak dodasz adres w UK jako opcjonalny adres wysyłki mozliwe że zobaczysz cenę wysyłki uk-uk w formularzu płatności i poprostu zapłacisz, a sprzedawca wysle ci na adres w UK. Jesli zobaczysz przesyłke tańszą droższą wybierz droższą - tracking lub potwierdzenie doręczenia dobra rzecz

 

Ja kolekcjonuje trochę inne rzeczy, czasami ktoś kto przegapił aukcję albo nie wygrał "krajowo" zdobywa aukcję i płaci na konto, a zwycieżca aukcji zostaje z niczym (najlepsze tłumaczenia przedmiot zachlapał sie z tyłu farbą, potem już cały jest nią pokryty- a na aukcji wystawiny był jako nowy w pudełku wyjęty tylko do zdjęć :P)

powodzenia

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź