anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

Kupilem przedmiot ,sprzedający wyraznie napisal w wiadomosci,ze ma miedzynarodowa wysylke ebay i musze zlozyc ofertę,zlozyłem,zatwierdził,ale nie moge sie go doprosic o fakture do zaplaty. Czy taka fakture wystawia sprzedajacy czy ebay? jak to sie odbywa, bo zalezy mi na tym co kupilem i chce za to zapłacic. 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

Pod zakładka Mój eBay + zakupione (czy coś w tym rodzaju) jest przycisk do zapłaty. Powinieneś też otrzymać email od Ebay

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

o to chodzi,ze po zaakceptowaniu oferty nie mam opcji zapłaty za towar,a od ebay nic nie przychodzi. Samego sprzedajacego nie moge sie doprosic o fakture z kosztami wysylki.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

Jeśli nie masz tej transakcji w mój eBay to może ktoś się podszył pod eBay? 

Jak otrzymałeś wiadomość od sprzedawcy? Przez email? 

Czy to była aukcja? Czy możesz ją wyświetlić? Możesz podać numer? 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

zlozylem oferte cenowa na aukcji,oferte sprzedajacy zaakceptowal. Napisałem do niego prosbe o podanie ogolnych kosztów do zaplaty przez normalny formularz "wyslij prośbe o zapłatę"  Do momentu jak on tego nie potwierdzi nie mam mozliwosci zapłaty,bo nie dostałem zadnej faktury ani od niego ani od ebay. Kto ma wystawic taką fakture do zapłaty w koncu,sprzedajacy czy ebay? 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

sprzedający pomimo zatwierdzenia oferty nie wysyła faktury do zapłaty

Wydaje mi się o ile dobrze pamiętam to przycisk do zapłacenia znika jeśli poprosisz o koszt całkowity.  Teraz to sprzedawca powinien przysłać fakturę.

Pozostaje czekać. Nie zmusisz go do sprzedaży.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź