anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service

Witam Mam pytanie jak dlugo musze czekac na ten rodzaj przesylki? Paczka opuscila Chicago 7 grudnia i nie wiem co z nia sie dzieje.Czy nie powinna byc juz w Polsce? Na poczcie uslyszalem ze moze to byc droga lądowo morska.Tyle ze Chicago nie lezy nad morzem.Numer przesyłki zaczyna sie od liter LN........US. Dodam ze juz dostalem podobna paczke o takim numerze (LN.......US)i byla mozliwosc jej sledzenia w Polsce.Prosze o rade.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service

otrzymales poprawna odpowiedz, pani chodzilo o to, ze czesciowo jedzie samochodem a czesciowo plynie promem, gdyz ten rodzaj przesylki, to jest odpowiednik naszej najzwyklejszej ekonomicznej, czyli nie rejestrowanej, nie priorytetowej

 

czas dostawy to 10-32 dni

 

zapomnij o tym, ze ona bedzie juz w Polsce zwłaszcza teraz w tym okresie, to moje listy polecone wyslane w tym okresie chociazby do Włoch ludzie jeszcze nie otrzymali, a Ty chcesz juz miec list z USA

 

W USA czym się nie wyśle wszystko ma numer do śledzenia, ale mozna sledzic tylko do granicy, czyli Twoja przesyłka do granicy "idzie" jako rejestrowana a od granicy juz jako zwykla,

 

przesylka nie dojdzie otwierasz sparwe na PayPal w ciagu 45 dni od momentu klikniecia kup teraz

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service

Dziekuje za odpowiedz choc nadal nie rozumiem dlaczgo poprzednia przesylka ktora tez byla przesylka typu LN........Us list polecony ekonomiczy wyleciala z Nowego Jorku a po 2 dniach byla mozliwosc jej sledzenia w Polsce az do doreczenia.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź