anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zapłatą za zamówiony towar

Pierwszy raz zamawiałem przez serwis Ebay.pl i mam pytanie dotyczące płatności. Konto PayPal mam doładowane i chcę zapłacić za zamówiony towar. Wchodzę więc na mój Ebay, wybieram opcję zapłać teraz i wyskakuje okno z logowanie do serwisu PayPal. Loguję się więc, a po zalogowaniu wyskakuje komunikat: "Niestety nie możemy teraz wysłać tej płatności" oraz "spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna) nie wiem co robić ?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam !

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem z zapłatą za zamówiony towar

na ile doladowales konto paypal - jesli na styk to doladuj wiecej, bo kurs wymiany paypal jest nieco inny niz ten, wg ktorego ebay pokazuje ceny + wydaje mi sie, ze paypal po prostu tak ma, ze jesli kasy na koncie jest na styk, to proponuje inne formy platnosci, np podanie karty kredytowej

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z zapłatą za zamówiony towar

Zaraz serio mnie coś trafi ! Odczekałem ponad 24h, później spróbowałem doładować konto o kolejne 20 zł i, a tu dalej błąd i nie mogę przelać gościowi pieniędzy ratujcie, błagam !!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z zapłatą za zamówiony towar

Mam dokładnie ten sam problem, ale na koncie paypal mam większą sumę o jakieś 20 zł, więc powinno wystarczyć, a i tak nie mogę zapłacić za przedmiot. Co robić?

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z zapłatą za zamówiony towar

Witam.

 

Czy udało się Wam roziwącać problem z blokowaniem tej płatności mam taki sam problem.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź