anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebranie samochodu -konsekwencje

Cześć. Jakiś czas temu 14.05 kupiłem w Niemczech samochód z uszkodzoną skrzynią biegów.

Niestety kontakt ze sprzedającym jest tylko mailowy. Podał adres odbioru oraz nr telefonu który nie odpowiada. Po parunastu próbach dodzwonienia się wysłałem mailowo mu nr do kontaktu ze mną. Brak odpowiedzi telefonicznej. W dniu 22.05 napisałem że rezygnuje z kupna ponieważ nie mam kontaktu telefonicznego oraz nie wyślę lawety "w ciemno" (użytkownik ma 0 transakcji). W tym momencie straszy mnie konsekwencjami  z umowy kupna sprzedaży. Jak to faktycznie jest? Mogę nie odebrać tego samochodu w moim przypadku bez konsekwencji?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Nieodebranie samochodu -konsekwencje

Sprawa raczej  podejrzana: słaby kontakt, zero dorobku. Nic ci nie grozi. Nie rób nic w tej sytuacji. Mam nadzieję że nic nie zapłaciłeś.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Nieodebranie samochodu -konsekwencje

Sprawa raczej  podejrzana: słaby kontakt, zero dorobku. Nic ci nie grozi. Nie rób nic w tej sytuacji. Mam nadzieję że nic nie zapłaciłeś.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Nieodebranie samochodu -konsekwencje

Dzięki za odpowiedz. Nic nie zapłaciłem ponieważ płatność gotówką. A jak to jest z umową kupna sprzedaży? Jeżeli pójdzie do prawnika mogą być jakieś konsekwencję?

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź