Kupno na ebay.de

alice52ewa
Użytkownik

Generalnie Niemcy nie chcą słydzeć o płatnościach w systemie Pay-Pal tylko przelewy, czy jest sposób aby ich nakłonić do zmiany "upodobań" bo mi to pachnie totalnym sknerostwem w wyniku czego Oni sami tracą jak i klient który by chciał od nich coś kupić i niejednokrotnie zaoferował by wyższą cenę .Brak logiki czy szwindel.Prosiła bym o odpowiedź kogoś znającego niemiecki rynek ebay , jak to wyglada w praktyce z tymi przelewami i czy to bezpieczne.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Kupno na ebay.de

Witaj, przelew bankowy zagraniczny był, jest i będzie zawsze bezpieczny ! ! ! ! !.Wszystkie przelewy między krajami UE, które mają Euro są praktycznie za darmo.Kto ma konto bankowe z darmowymi krajowymi przelewami tak jak ja, ma także darmowe przelewy zagraniczne ( do krajów Euro).A że z krajów Euro do Polski albo  z Polski do tych krajów drogo, to inna sprawa , będzie Euro w Polsce to będzie inaczej 🙂 lepiej !


2. Przez miesiąc pytałem się na Allegro różnych sprzedawców , czy przyjmną zapłatę przez Pay Pal. Na 50 osób które odpowiedziało, żadna osoba nie chciała takiej zapłaty tylko przelew bankowy X-( A byli to sprzedawcy kolekcjonerskich rzeczy, którzy jestem pewien , że na 100 % są zameldowani na ebay-u i mają PayPal. A więc, ? ? ? :^O

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupno na ebay.de

@daniel


 


mam pytanie, czy możesz się zapytać przez kontakt z nami, oczywiście chodzi o niemiecki ebay, czy kiedy kolwiek planują wprowadzić wymaganą natychmiastową płatność paypal'a


 


szlag mnie jasny trafia, jak Niemiaszki kupują, a nie płacą - a na każdej aukcji mam napisane czcionką 36 na czerwono, że zapłata tylko przez PayPal


 


pozdrawiam

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupno na ebay.de

s.poland , nawet największa wróżka nie odpowie Tobie na to pytanie .A rzecznik prasowy ebay.de  tym bardziej :^O

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupno na ebay.de

a tam, nie odpowie 😄


 


przekonam się sam, sklece w translatorze zdanie i ich się za pytam przez formularz, ale nie z tego konta 😛

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupno na ebay.de

forumyabe
Użytkownik

Sehr geehrte Kundin, Sehr geehrter Kunde, ueber eine Zahlung innerhalb von eine Woche wurde ich mich freuen. Bitte haben Sie Verständnis dafuer, dass ich nach zwei Wochen den Artikel als nicht bezahlt bei ebay melden muss. Liebe Grüße, ........



Za zaplate w ciagu tygodnia sie ucieszysz, jak nie zaplaca, to po dwoch tygodniach meldujesz to ebay, jako niezaplacony towar.



Moze byc?:-)

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź