anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

user.2507
Użytkownik

Witam,


Niedawno skusiłem się na zakup u pewnego sprzedawcy z Hongkongu. Następnego dnia dostałem od niego e-maila z informacją, że mogę śledzić przesyłkę.


Podał mi numer: CFE12363344


 


Widziałem już różne numery do śledzenia przesyłek z Chin kończyły się na CN, z Hongkongu kończą się na HK, a ten to trzy literki i 8 cyfr. Pewnie jak zwykle przesyłka przyjdzie po 2-3 tygodniach.


Ale pytam z ciekawości, gdzie taki numer można wpisać, by sprawdzać co z przesyłką?


Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

Ale pytam z ciekawości, gdzie taki numer można wpisać, by sprawdzać co z przesyłką?


 


nigdzie nie sprawdziś, bo nie jest to numer do sprawdzenia w necie. Prawidłowy ma 2 litery 9 cyfr 2 litery 😉

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

user.2507
Użytkownik

Pewnie tak. Choć to trochę dziwne, że ktoś podaje numer, niby do śledzenia przesyłki, którego nie można albo nie wiadomo gdzie sprawdzić w sieci.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

jakubekk1988
Użytkownik

Witam. Mam podobny problem gdyż sprzedający dzień po kupnie oznaczył przedmiot jako wysłany niby FedEx'em i nr do przesyłki : 8070799494 i do dzis niema żadnej informacji na temat tej paczki.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

user.2507
Użytkownik

Dziś dostałem przesyłkę, a może inaczej powinienem napisać, znalazłem ją w skrzynce pocztowej.


 


Okazało się, że Standard International Flat Rate Postage, bo tak gość z HK wysyła, u nas jest traktowana jako zwykła przesyłka - zwykły list. Ma podany numer, ale nigdzie go nie wpiszę, bo przesyłek nierejestrowanych, jak sama nazwa wskazuje, nie rejestruje się.


 


Mogę tylko cieszyć się, że w ogóle to do mnie dotarło. 🙂


 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki - co to za numer?

@ jakubekk1988  pisz do sprzedawcy, aby podał prawidłowy numer, bo napewno nie jest to traker feda 😉


 


@ user.2507 super, że doszła i nie zaginęła 🙂


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź