anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wstrymanie płatności od kupujacych

Witam

Czy ktoś ma podobny problem z serwisem ebay

Sprzedaję na ebay, nie jestem nowym ,nie mam żadnych sporów, mam potwierdzone wszelkie dane czyli tożsamość ,dane konta bankowego, wszystko co ebay żądał jest jak chcą ,ale mimo to robią sobie żarty i blokuja kasę od kupujących ,traktując mnie jako potencjalnego oszusta.

Piszac na czacie z ebay. com jedynie co uzyskałem to taką idiotyczną odpowiedz ze mogą tak zrobić a pieniądze zostaną zwolnione dopiero pod koniec miesiaca.

Czy to nie jest przywłaszczenie?

Czy ebay nie za dużo juz sobie pozwala?

Będę wdzieczny za odpowiedzi forumowiczów  , a nawet przedstawicieli serwisu, chodz rzadko właczaja sie w dyskusję.

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Wstrymanie płatności od kupujacych

Zawsze tak bylo a przynajmniej od dlugiego czasu. Wstrzymuja wplate przez miesiac w stosunku do niektorych sprzedawcow . Jakich to zalezy od parametrow sprzedawcy: staz, lokacja, spory, dorobek, wysokosc sprzedazy, aktywnosc.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Wstrymanie płatności od kupujacych

Dziękuje za odpowiedź.

U mnie zawsze tak nie było, zwolnienie płatności było z chwilą najpóźniej wysyłki towaru i to towaru znacznie droższego .

Teraz robią sobie takie żarty.

Jak pisałem u mnie na koncie nie ma żadnych sporów , zadłużeń , nie jestem nowy, nie sprzedaję sporadycznie , wszystkie parametry mam zachowane aby nie blokować tak długo.

Najbardziej żenująca jest ta ich arogancja .

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź