anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przestrzegam przed eBay ! Brak dostawy zakupionego towaru z UK do Polski. Przesyłkę przetrzymuje GLS

Witam,

Czy spotkał się ktoś z takim problemem jak mój, że przewoźnik GLS nie chce dostarczyć przesyłki pod pretekstem braku upoważnienia kupującego do odprawy celnej ?? To się kupy nie trzyma.

Zakupiłem towar 19 listopada w UK  i od prawie 2 tygodni przesyłka jest w Polsce w magazynie GLS komorniki głuchowo pod pretekstem braku dokumentacji celnej (upoważnienia odbiorcy czyli mnie) pomimo ze wszystko otrzymali łącznie z kosztami importowymi (cło) i dokumentacją aukcji.

Oczywiście brak kontaktu bezpośredniego z Ebay . Przysyłają odpowiedzi z iA albo Bootów.

Przestrzegam przed zakupami na eBay.

Zmarnuje wiele dni i godzin ale jak to się nie zakończy pozytywnie, będę wszędzie pisał i uświadamiał ludzi przed eBay

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Przestrzegam przed eBay ! Brak dostawy zakupionego towaru z UK do Polski. Przesyłkę przetrzymuje GLS

tak bardzo cie rozumiem z tym GLS. rok temu przesylka zakupiona online z zagranicy miała być dostarczona szybko, a czekałem prawie miesiąc na dostawe i jak się okazało dlatego ze brakowało dokumentacji celnej. pomoglo to ze miałem fakturę zakupu i wyslalem ja do GLS. w oglole z usugami GLS problem ma wiele osob, najczęściej sa to opoznienia dostaw i niewlascciwe traktowanie przesylek. GLS wydaje sie miec powazne problemy z komunikacja i skutecznym rozwiazywaniem problemów

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Przestrzegam przed eBay ! Brak dostawy zakupionego towaru z UK do Polski. Przesyłkę przetrzymuje GLS

Witaj, u mnie jest to samo. Czekam na zakup już dwa miesiące. Ślad kończy się też w Komornikach. Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź