anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Dzień dobry,

zamówiłem z UK antyczną szafkę 24 października, do tej pory ona do mnie nie dotarła. W międzyczasie zgłosiłem sprawę do ebay ale przegapiłam czas i sprawa mam status zamkniete. Według danych ze śledzenia przesyłki, krąży ona z Polski do UK cały czas. Mało tego i kupujący i sprzedający dostał maila, że przesyłka dotarła do odbiory/adresata. Sprzedający nie wie co sie dzieje i nie wie co zrobić. Przez to że sprawa ma status zamkniete nie mogę tego w żaden sposób zgłosić. Czy może mi ktoś powiedzieć do kogo się zgłosić po pomoc i jak ?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Skontaktuj się z przewoźnikiem.

Jaki to przewoźnik?

Możesz podać numer przesyłki?

 

Jeśli płaciłeś paypalem to masz chyba 6 miesięcy na reklamacje.

 

Jeśli płaciłeś kartą to to samo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Skontaktuj się z przewoźnikiem.

Jaki to przewoźnik?

Możesz podać numer przesyłki?

 

Jeśli płaciłeś paypalem to masz chyba 6 miesięcy na reklamacje.

 

Jeśli płaciłeś kartą to to samo.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Jest numer przesyłki ale zagraniczny, żadna Polska firma nie wyszukuje tego numeru.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Jeśli masz problem z przesyłką, która nie dotarła pomimo statusu zamkniętego na eBayu, warto skontaktować się z pocztą lub firmą kurierską, która jest odpowiedzialna za przesyłkę. Możesz również spróbować ponownie skontaktować się z obsługą klienta eBayu i opisać swoją sytuację, być może znajdą jakieś rozwiązanie pomimo zamknięcia sprawy. Ważne jest, abyś działał szybko, ponieważ im dłużej zwlekasz, tym trudniej będzie odzyskać przesyłkę lub otrzymać odszkodowanie. Powodzenia!

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź