anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Witam

 

mimo połaczenia konta PayPal z eBay nadal nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż. Pojawia się komunikat odnośnie braku weryfikacji i połaczenia PayPal z eBay.

 

Proszę pilnie o Pomoc

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

dołączam również zrzut z ekranu komunikatu

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

daj Ebay kilka godzin aby sie uaktualnil. Jesli nie to zrob polaczenie ponownie

**************************************
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Cześć , dlaczego nie mogę wystawić pierwszej aukcji? Po wypelnieniu formularza sprzedaży i kliknięciu "Kontynuuj" przerzuca mnie nie wiedzieć czemu na stronę ebay.co.uk  - "Confirm your contact information". Tam mam podać mój nr telefonu. Choćbym wpisywał na sto sposobów - komórkę , stacjonarny , z 0  , z 00 , z 48 albo bez - zawsze pojawia siękomunikat :

Enter a valid phone number

Enter your area code and phone number

 

Jak to ugryźć?

Załączma screenshot

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/23/6ee0.jpg

 

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Having trouble? Contact customer support.

 

http://pages.ebay.pl/help/contact_us/_base/index.html

 

Skontaktuj się a Ci pomogą.

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Już się skontaktowalem , okazalo się  ,że dziwnym trafem mialem konto na uk a nie pl Smutny mężczyzna nie mam pojęcia , dlaczego?

Teraz konto zostalo "przeniesione" ale sprzedaż nadal nie jest możliwa , pojawia siękomunikat:

"

Przepraszamy za utrudnienia
błąd
Mamy problem z wyświetleniem tej strony."
 
 

czekam , się coś może musi uaktualnić.

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Sytuacja zdarzyła się dziś po raz pierwszy:

Chciałem właśnie wystawić kolejny przedmiot w serwisie. Dostałem taki komunikat: "Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty." Rozliczam się każdego miesiąca za pomocą przelewu. Moją walutą rozliczeniową jest PLN. Kiedy chcę ustawić formę płatności dostaję komunikat: "W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową." Posiadam konto PayPal w PLN i USD. Próbowałem już wcześniej przelewu z konta PayPal, lecz nieskutecznie. Dlatego ciągle rozliczam się za pomocą przelewów z konta bankowego. Karty kredytowej nie posiadam, gdyż nigdy nie była mi potrzebna.

Napisałem już o tym do pomocy ale dalej zastanawiam się czy to coś da i czy może jest to jakiś błąd w całym systemie.

Ostatnio dostałem odpowiedź, która sprowadzała się jedynie do tego, że mogę płacić przez paypal lub jednorazowo przez przelew. No, "bardzo pomocne".

Dlaczego nagle takie wymogi i tak pozbawione logicznego rozumowania?

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Nie zmieniaj waluty na euro bo to nic nie da.

 

Masz powiązanie konto Paypal z kontem eBay nie?

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Ja dla odmiany przechodzę całą sprzedaż i blokuje mnie na samym końcu. Klikając ostatnie "potwierdź" przerzuca mnie z eBay.ie (mieszkam w Irlandii) na eBay.com i wyświetla mi komunikat o wysałniu kodu pin na mój telefon. Ale nie mam stacjonarnego, wpisałem komórkowy w drugiej rubryce przy rejestracji (w pierwszej jest miejsce tylko na numer stacjonarny) , ale czekając na pin i tak wyświetla mi numer na "stacjonarny" którego przecież nie posiadam! Do tego dlaczego przerzuca mnie z eBay.ie na eBay.com? Do tej pory nic nie przedałem, bo od dobrych 2 tygodni walczę z tym (j)eBay'em! Mam 7 komentarzy od sprzedających, same pozytywy.Sprzedawać próbuję tylko na terenie Irlandii,  wysyłka za granicę narazie nie wchodzi w grę. Czytam to forum i czasami myśle, że ten eBay to niezłą prowizorka...

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź