Kolejność wymiany komentarzy

Witam
Jakie są ogólnie przyjete zasady wymiany komentarzy na EBay?
Czy tak tu jest przyjete jak na Allegro że kupujący wystawia komentarz jako pierwszy, czy raczej sprzedający po dokonaniu płatności przez kupującego wystawia jako pierwszy komentarz kupującemu?
pzdr.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Kolejność wymiany komentarzy

nie ma tu żadnych reguł, ale w zasadzie tak jest, że kupujący wystawia pierwszy komentarz sprzedającemu, choć większość dużych sprzedawców wystawia komenty jako pierwszy

ja tutaj jak i na alledrogo od tego zasady się ucinam tzn. na ebay'u i alledrogo jako sprzedawca komentarz wystawiam jako pierwszy

a oprócz tego konta na ebay'u mam jeszcze jedno sprzedażowe konto na którym mam powyżej 50 komentarzy i też jako sprzedający wystawiam komentarz jako pierwszy. Komentarz wystawiam z chwilą wysyłki towaru

pozdro

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Kolejność wymiany komentarzy

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, chyba tak jest właśnie najbardziej rozsądnie bo przecież kupujący płacąc wywiązuje się w całości z umowy a nie tak jak jest to ogólnie przyjęte na alledrogo!


Szczęśliwego Nowego Roku i mamony z wystawionych aukcji!!! 😉

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź