anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może mieć wiele kont na ebay?

Witam,
od pierwszego sprzedającego jako firma - po miesiącu nie wysyłania przedmiotu i braku odpowiedzi (odezwał się w końcu po wystawieniu negatywa)- Napisał, że miał zawał serca i był w szpitalu. Na jego nieszczęście inny kupujący wystawił mu negatywa z opisem razem z datą kiedy miał wysłaną paczkę, a mi napisał, że był w szpitalu - otworzyłem spór i odzyskałem pieniądze przez PayPal.


Kupiłem ponownie te same przedmioty od innego sprzedającego - prywatnego, ale znowu nie wysyłał przedmiotu i otworzyłem spór w ebay. Sprzedawca w końcu wysłał, ale paczkę wypełnioną kartonem ,a nie zamówionym przedmiotem. Jednak na odwrocie kartki z informacjami dla firmy kurierskiej są dane tego samego pierwszego sprzedawcy.
Sprawdziłem historie komentarzy jego konto firma am jeszcze 10 kont prywatnych w których wystawiają sobie wszyscy pozytywne opinie.
Po negatywnym komentarzu i założeniu sprawy w PayPal z tego drugiego małego konta prywatnego usunął sklep. Już się nie odzywa przez ebay i nie odpisuje przez PayPal  tak jak w przypadku pierwszego sporu w PayPal.

 

Chyba był to odwet za to, że otworzyłem spór o niewysłanie paczki w ustalonym terminie, a nie czekanie kolejnego tygodnia bo już ma prawie gotowe do wysłania. Jeszcze tylko dzień.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Czy sprzedawca może mieć wiele kont na ebay?

kazdy moze miec kilka kont ale jest jakis limit. Ja mam 3 i tyle mi starcza 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź