anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

witam, chce wystawic przedmiot na ebaya, ale nie moge bo wystietla mi sie cos takiego : "You can not submit your listing due to the following problems
Please read. Your response is required.
As a precaution, we have limited the activity on your eBay account until we receive additional verification information from you. We sometimes need to do this to make sure that eBay remains a place where members can buy and sell with confidence.

To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you've completed this process, you'll be able to sell on any eBay site worldwide.

If you're already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you're registered on.

Australia | Austria| Belgium| Belgium French| Canada| Canada French | France | Germany| Hong Kong| India | Ireland| Italy| Malaysia | Netherlands| New Zealand | Philippines| Poland| Singapore | Spain | Switzerland | Taiwan | United Kingdom| United States| Other."

o co w tym chodzi? bo ja nie ogarniam... paypal niby jest juz polaczony z ebayem ( moje konta ), ale dalej to mam...

czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

masz zweryfikowane konto paypal? http://pages.ebay.pl/help/account/paypal-verify.html

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

ale czy to tego nie trzeba miec konta w banku? bo niestety, ale mam dopiero 16 lat i nie mam jeszcze konta. ;/

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

nawet sie chlopie nie przyznawaj do tego, konto na ebay mozna miec od 18 lat

 

aby sprzedawac na ebay, trzeba byc zarejestrowanym i zweryfikowanym na paypal, dodac wymagana karte do systemu

 

wroc za dwa lata

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

haha, napisalem do supportu o tym i napisalem ze nie jestem pelnoletni i jakos nic sobie z tego nie zrobili...

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź