Adres wysyłkowy kupującego

Nie mam juz siły, czy ebay ma wsparcie prawników czy też podlega jakimś wydumanym i arbitralnym decyzjom nie mającym do niczego odniesiena,bo o nieudolnych tłumaczeniach ( z angielskiego na polski) to chyba nawet nie warto wspominać. Moja korespondencja z ebay.pl

 

Ja: Mam problem kupujący posługujący się kontem ebay, nie jest użytkownikiem zarejestrowanym do tego konta ebay, związku z czym zmieniły się jego dane i adres. Ja w emailu z ebay dostałem "Adres wysyłkowy kupującego" z danymi zarejestrowanego użytkownika. Przesyłkę wysłałem na wskazany w emailu adres, natomiast kupujący chce mi otworzyć spór o nie doręczenie przesyłki argumentując iż zmienił dane w zakładce „Szczegóły dotyczące wysyłki”.

 

ebay.pl: Przykro nam, że napotkałeś trudności z realizacją tej transakcji. Analizując tę transakcję zauważyłam, że adres wysyłkowy kupującego jest inny niż adres rejestracyjny. Z Twojej wiadomości wynika, że nadałeś przesyłkę na adres rejestracyjny, a nie na adres wysyłkowy. W tej sytuacji zachęcamy Cię do ponownego kontaktu z kupującym. Być może będzie on miał możliwość odebrania przesyłki pomimo faktu, iż wysłana ona została na inny adres. Adres podany przez kupującego jako wysyłkowy dla tej transakcji widoczny jest w szczegółach zamówienia.

 
Ja:Niestety kupujący nie ma możliwości odbioru przesyłki pod adresem na który została nadana, co to znaczy adres rejestracyjny, to wy mi podaliście w emailu z ebay potwierdzającym sprzedaż "adres wysyłkowy kupującego". Może się jakoś zaangażujecie w rozwiązanie problemu. Czy mógłbym dostać pełny (nie ułomne wyciągi) regulamin sprzedaży
 
 
No naprawdę dogłębna analiza, w mojej ocenie wiążący jest adres kupującego podany w emailu z ebay.pl jako adres wysyłkowy kupującego, no chyba że regulamin sprzedaży mówi co innego, to poproszę o jego treść, miejsce w którym jest to wskazane i datę jego zatwierdzenia. 

 

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Adres wysyłkowy kupującego

Olej to, ja to robie tak, i 99% sprzedawcow, ze wysyla tylko i wylacznie na adresy z paypal. Jesli zalogujesz sie na swoj paypal a nast wejdziesz w szczegoly i bedzie taki sam adres wysylkowy jak na ebayu, to bez problemu wygrasz sprawe.

Tam pracuja bardziej kumaci ludzie niz w supporcie ebay.pl 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Adres wysyłkowy kupującego

Tak jak shaver napisał - wysyłasz tylko na adres paypal.

 

Poczekaj aż przyjdzie przedmiot z powrotem i zaoferuj kupującemu ponowną wysyłkę? Niemniej uważaj na negatywa Emotikon: Język

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź