prosze o rade

anoolqa
Użytkownik

Witam mam dosc zawily problem.Otoz kiedys zalozylam sobie konto na ebay.pl a bylo to lata temu z ktorego nie korzytalam i podalam tam innego maila.Po czym jakis czas temu zalozylam na ebay.com z innym mailem.Poraz pierwszy cos sprzedalam i wiem ze na tym zagranicznym koncie figuruje mail ktory nie jestm moim mailem ktorego uzywam podczas korzystania z paypal.Zapomnialam zaznaczyc w aukcji iz mail do paypal jest inny.Ktos kupil przedmiot a ja nadal nie otrzymalam pieniedzy.Czy mozliwe jest ze pieniadze zostaly gdzies zle przekierowane ?JAk to mozna sprawdzic?CZekam juz na jakas odpowiedz od ebay ponad 2 tyg a nie moge skontaktowac sie z kupujacym :((((

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

- zadzwon do obslugi klienta paypal i zapytaj, czy maja jakies info o tej transakcji dla takiego czy innego konta paypal. https://www.paypal.com lub https://www.paypal.pl

 

- paypal czasem blokuje platnosci od kupujacych do momentu az sprzedawca wysle towar a kupujacy potwierdzi jego otrzymanie np. pozytywna opinia

anoolqa
Użytkownik

O znalazlam.JEdnak podalam innego maila i co w takiej sytuacji robic?

anoolqa
Użytkownik

Kurcze wlasnie probowalam sprawdzic jaki mail podalam przy wystawianiu tej aukcji i nie moge tego nigdzie znalezc...albo cos przeoczylam albo poprostu moze nie podalam.JAk mowie sprzedawalam pierwszy raz i moglam cos pomylic albo przeoczyc.Sprzedawalam z konta ebay.com.Boje sie tylko ze jesli nie podalam w aukcji maila(id do paypal) to ebay przekierowal wplate automatycznie na maila na ktorego mam zarejestrowane konto a jest on inny niz moj mail w paypal.Pisalam z prosba o rade do ebay.pl ale narazie brak odpowiedzi.A czy jest jakis telefon kontaktowy pod ktory mozna dzwonic do serwisu?

1) sprawdz jakie konto paypal podalas dla tej aukcji. przy wystawianiu czy poprawianiu aukcji w formularzu sprzedazy zawsze definiuje sie adres paypal na potrzeby platnosci paypal i tam mozesz to sprawdzic np. probujac ponownie wystawic przedmiot.

 

2) konta paypal mozna miec pod roznymi adresami email, ale platnosc paypal za przedmiot sprzedany na ebay bedzie zawsze na adres zdefiniowany w formularzu sprzedazy

 

3) z ktorego konta sprzedalas - tego na ebay.pl czy na ebay.com ?

 

4) zadzwon do obslugi klienta paypal i zapytaj, czy maja jakies info o tej transakcji dla takiego czy innego konta paypal

 

5) paypal czasem blokuje platnosci od kupujacych do momentu az sprzedawca wysle towar a kupujacy potwierdzi jego otrzymanie np. pozytywna opinia

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay