anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

kupujący otworzył spór jako powód podając niezgodność opisu aukcji z otrzymanym przedmiotem, jest to nieprawda ale chcąc uniknąć zbędnej pisaniny  akceptowałem zwrot pieniędzy i odesłanie przedmiotu

mój błąd bo dopiero później stwierdziłem że kupujący otrzymał przedmiot 8 sierpnia, nie zgłaszał żadnych uwag i dopiero 14 sierpnia otworzył spór - pęknięcie obudowy telefonu, telefon wysłany w 100 % bez takiej wady, używał telefon  6 dni i uszkodził, co bulwersujące ebay pisze że nic nie mogą zrobić że to jakaś instytucja finansująca  kupującego prowadzi sprawę i sprawa jest teraz w analizie, co można zrobić ? czy  ta nieokreślona instytucja finansowa może zabrać mi pieniądze ? czy za zwrot ja mam zapłacić kupującemu ? a co jak odeśle inny taki uszkodzony telefon ? lub w ogóle nie odeśle ?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

Niestety, może odesłać cokolwiek. Jesteś na straconej pozycji. Przykro mi.

Zgody na zakończenie sporu nie można anulować . Jeśli duża suma to możesz dochodzić prawnie ale to kosztowne i nie gwarantuje zwrotu 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

Niestety, może odesłać cokolwiek. Jesteś na straconej pozycji. Przykro mi.

Zgody na zakończenie sporu nie można anulować . Jeśli duża suma to możesz dochodzić prawnie ale to kosztowne i nie gwarantuje zwrotu 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

dzięki ale co powiesz na tę instytucję finansową  i na to że ebay nic nie może zrobić ? to gdzie ja    to sprzedałem ? na ebay  przecież to oni teraz  zlecają przelewy itp., 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

ebay jest tylko miejscem do sprzedazy cos jak targowisko plus z ulatwieniami jak manipulacja finansami i ochrona.... kupujacego. Jako sprzedawca musisz przedsiewziac srodki obrony np. sprzedawac tylko kupujacym z pewnym dorobkiem, wykluczyc kraje wysokiego ryzyka. Nie jest to miejsce na sprzedaz drogich rzeczy, raczej duzo ale drobnych gdzie startystycznie wyjdziesz na swoje.

To nie tylko moje zdanie. 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź