Zwrot towaru ktory uszkodzil kupujacy

Witam , jestem tu nowy i chcialbym skozystac z waszej pomocy. Mianiwicie sprzedalem (30letni) bardzo rzadki okaz dotwarzacza CD panu z niemiec (w stanie idalnym ,rowniez zrobilem film ktory pokazuja w pelni funkcjonalne urzadzenie ),kilka dni po jego otrzymaniu przez kupijacego dostalem maila ze slyszy jakis chalas przy odtwarzaniu i zamierza go naprawic na wlasna reke. Odpisalem wiec dlaczego nie chce go zwrocic skoro twierdzi ze jest popsuty a on odpisal ze nie chce zwrocic bo mu sie podoba i go naprawi a koszta naprawy podzielimy(przed wyslaniem byl sprawny w 100% na co mam dowod w postaci video na ebay). Minelo ponad miesiac a on zalozyl mi sprawe o zwrot pieniedzy. W zasadach ebay zaznaczylam ze nie ma zwrotow. Odtwarzacz z tego co twierdzi niemiec byl w KILKU servisach!Wiec moje pytanie polega na tym - czy mozna kupic sobie cos na ebay potem rozkrecic, naprawiac i zwrocic? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zwrot towaru ktory uszkodzil kupujacy

Generalnie, pytanie zasadnicze.

 

Czy będąc użytkownikiem ebaya sprzedaje Pani jako firma czy osoba prywatna?

 

Jeśli jako osoba prywatna to jest to tylko w Pani gestii czy akceptuje Pani zwrot czy nie.

 

Jednak polecam zapoznać się z regulaminem ebaya i wystawianiem przedmiotów aukcji.

Wydaje mi się, że jeśli na aukcji było zaznaczone, że zwrotów Pani nie przyjmuje to sprawa jest jasna.

 

Można również zwrócić się z zapytaniem to ebaya, aczkolwiek nie wiem czy cokolwiek pomogą.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź