Witajcie, Czy komuś też już paypal blokuje płatności od kupujących ponad miesiąc?!

Witajcie, Czy komuś też już paypal blokuje płatności od kupujących ponad miesiąc?!  Zweryfikowalam karte kolejyn raz, myslalam ze juz problem sie skonczy. Strasznie mnie to wkurza i mam ogromną ochotę podziękować ebayowi za taki wspaniały portal aukcyjny , ktory juz nie raz mnie wkurzył!!

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

No ale PayPal pisze na stronach pomocy ze moze:

 

Paypal może tymczasowo zablokować płatność za przedmioty sprzedane w serwisie eBay.

Powodem kłopotów konta jest procedura serwisu PayPal, który ma możliwość wstrzymania środków na 21 dni. 

 

Prawdopodobne przyczyny blokady:

  • Działasz w serwisie eBay krócej niż 6 miesięcy, a przy tym prowadzisz ograniczoną działalność handlową, jako sprzedający.
  • Twój wynik opinii w serwisie eBay wynosi mniej niż 100, a Twoje dotychczasowe działania nie wskazują na dobre wywiązywanie się ze zobowiązań.
  • Co najmniej 5% Twoich transakcji powoduje niezadowolenie kupujących.
  • Średnia Twoich Szczegółowych ocen sprzedającego wynosi mniej niż 4,5.
  • Liczba Szczegółowych ocen sprzedającego uzyskanych przez Ciebie w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynosi mniej niż 20.
  • Wystawiasz przedmiot w jednej z kategorii podwyższonego ryzyka, takich jak gry wideo, telefony komórkowe, komputery, sprzęt RTV i AGD.

Poniżej strona pomocy serwisu PayPal, na której powyższe informacje są opisane

 

https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=hhZpSk7bJlVLp8HjQCvthxQZC4qQg0d4ljmvGB1GCHyQm9...

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay