Ograniczone konto, brak płatności automatycznej

Witam,

mam taki problem że nie mogę wystawiać nic w serwisie! ani na PL ani na USA itp...

 

jak próbuję coś wystawić to pojawia mi się komunikat :

 

"Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatnościZauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty.
Podaj informacje o formie płatności"

 

więc próbuje podać formę płatności ale wyskakuje kolejny komunikat:

 

"W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedającego.
Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay."

 

i tak się zamyka błędne koło, nic nie mogę zrobić...

co miesiąc opłacam faktury poprzez Przelew, niestety nie mogę dodać mojej karty do konta PayPal więc wszystko opłacam przelewem.

 

faktury jak co miesiąc przychodzą tak 16 każdego miesiąca a ja już mam zablokowane konto bo opłaty doszły do 1000pln nawet nie mam jak tego uregulować bo przez PayPal się nie da ani w rzaden inny sposób bo do przelewu nie mam nawet nr faktury...

 

co teraz mogę zrobić? dodam że nie mam zamiaru zmieniać konta rozliczeniowego na EURO żeby sępy zarabiałt tylko pozostane przy PLN.

 

i jeszcze jedno pytanko, czy istnieje gdziekolwiek nr do biura obsługi klienta? nigdzie nie znalazłem ale kiedys tam dzwoniłem pamiętam... a teraz nic nie mogę znaleźć.

Pokaż cały temat

na PL tez mozna placic jednorazowo przez paypal przy walucie zł, moj ebay > konto sprzedajacego > Możesz dokonać płatności jednorazowej w systemie PayPal lub korzystając z innej formy płatności.

 

 

tak czy owak to chyba nie rozwiazuje problemu zablokowanej mozliwosci wystawiania

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay