Oplaty na PayPal

Witam serdecznie.

Mam taki problem... Wystawiłem swoje pocztówki na licytacje, bez większych problemów. Parę osób od razu zalicytowało, bylem bardzo zadowolony i już liczyłem astronomiczne;) sumy jakie wpłyną na moje konto. Niestety zadowolenie minęło, gdy zobaczyłem ile pojawiło się pieniędzy na moim koncie po dwóch pierwszych wpłatach...Otóż PayPal naliczył mi po blisko 2zł za każdy przelew;/ uważam, że to strasznie dużo, biorąc pod uwagę, że suma, którą miałem dostać to około 16zł. Moje pytanie brzmi czy można te opłaty obejść lub ewentualnie zmniejszyć? Konto na PayPalu mam w złotówkach, a dostawałem przelewy w euro i funtach. Czy to ma jakieś znaczenie?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Pewnie jeszcze nie raz zadam tu jakieś pytanie, więc do zobaczenia;)

Michał

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

jesli chcesz tu sprzedawac a szczegolnie kupujacym zza granicy, pozostaje tylko paypal

 

chyba, ze zaoferujesz tylko przelew, ktory dla kupujacych zagranicznych nie bedzie atrakcyjna i gwarantujaca im zwrot kasy w przypadku probolemow forma platnosci

 

w przypadku licytacji nie znasz ceny koncowej i nie mozesz raczej z gory obliczyc sobie ew. prowizji i oplat

 

oplaty paypal + oplaty paypal za platnosci miedzynarodowe

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay