No i zaczynaja sie schody z USA

Jak u Was wyglada dostawa do USA, listow wyslanych na poczatku grudnia, juz zaczynaja zadawac pytania, ze jeszcze nic nie dostali

 

chyba dalej nie mozna sledzic na stronie USPS listow poleconych, a jak sie wejdzie na trackitonline.ru to wyskakuje jakies zgloszenie lektroniczne czy wie ktos co to znaczy

 

Pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Temat stary ale problem nowy

może przyda sie komus mój sposób na usps

Otóż

to że poczta amerykańska nie udostepnia po raz kolejny sledzenia polskich przesyłek na terenie usa

jest doskonała pożywka dl awszelkiej maści oszustów

zasada działania jest banalnie prosta

odbiorca w usa dostaje towar

ja nie moge tego potwierdzić

odbiorca zgłasza że towaru nie otrzymal

ja nie moge tego teoretycznie sprawdzić

zwrot kasy dla kupującego

ja w plecy

ale...

pi kiku takich aukcjach

załozyłem sobie konto ( z polski ) na usps

nie trzeba być rezydentem usa żeby tam miec konto

na stronie https://missingmail.usps.com/#/search-review/

złozyłem reklamacje

i nagle okazało sie że nic nie zagineło , tylko odbiorcy okazali sie oszustami wykozystując wiedzę o braku monitorowania

polskich przesyłek na terenie usa

może komus przyda sie ta informacja

pozdrawiam

U mnie tragedia list polecony do kanady  nadany 03.12.2014 nie został doręczony .

 

Już frajerski ebay.com zwrocił koszty kupującemu a ja zostałem z potwierdzeniem nadanie które mogę oprawić w ramke.

 

Pozdrawiam

 

* dla troli tak wiem Kanada to nie USA

Witam

 

z tego co wiedzę przesyłki polecone z dni 1-3 grudnia do USA są widoczne w systemie USPS, i o dziwo sa doręczone 🙂

 

Ja za to mam problem z przesyłką EMS wysłana 27 listopada - 2 grudnia ślad się urywa w NEW YORK i obecnie całay czas ma status IN TRANSIT. Klient się niecierpliwi i zaraz będzie założony spór.

 

Sprawdzaj przesyłki na stronie USPS , czasami przez zewnętrzne strony nic nie widzi.

 

Pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay