"nie możemy zweryfikować tego konta bankowego. Prosimy o wybranie innej metody płatności.{e78377-..}

Anonymous
Nie dotyczy

witam, mam problem z weryfikacją konta bankowego. Dostaje komunikat zwrotny zamieszczony poniżej.

"nie możemy zweryfikować tego konta bankowego. Prosimy o wybranie innej metody płatności.{e78377-1189561x}"

Pokaż cały temat

Witaj kolego nie wiem jakie masz doświadczenia na ebay ale ja mam w większości niestety przykre i negatywne!!!!, jeżeli nie musisz sprzedawać w tym serwisie to daj sobie spokój, ich żądania są niejednokrotnie naginane na granicy prawa chcą od ciebie coś, ale na konkretne zadane pytanie o podstawę prawną to już brak odpowiedzi ! co to znaczy nie możemy zwerifikować ? zadaj im kilka prostych pytań 

1. w jakiej bazie danych weryfikują twoje konto bankowe ??? 

2.w jakiej bazie danych weryfikują  twój wizerunek z danymi z dokumentu tożsamości tupu D.O , prawo jazdy, albo paszport ? masz prawo tego żądać !!!!!!!!

3. żądaj podstawy prawnej takiej weryfikacji !!!!! a nie odwołania się do ich zasad i przepisów które obowiązują, ich zasranym obowiązkiem jest podanie konkretnych przepisów za to biorą prowizję nie tylko od sprzedaży!!! powodzenia

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay