Zakłamane e-bay, szantażem wyłudza przypisanie konta bankowego.

Właśnie połączyłem płatność e-bay kontem bankowym, bo usunęli mi aukcje i nie dopuszczają jeśli tego nie zrobię. Totalne bezprawny szantaż i przymuszanie do robienie tego czego Panowie Świat sobie życzą.

Dobra stało się. Miałem limit kilka tysięcy, a teraz mam limit UWAGA na 3 aukcje. Totalne oszustwo, bo mam limit darmowych wystawień 150, a mam prawo tylko do 3 aukcji. To jest jakaś paranoja. Dają to z czego nie dają możliwości korzystania. Co ten e-bay wyprawia? Czy tak myślą ci Azjaci za brzęczącą mamonę, czy tak z premedytacją robią właściciele e-bay.

Pokaż cały temat

stary nie jesteś pierwszą osobą od której są takie żądania !!! znasz coś takiego -pomóż nam chronić twoje konto- ????????????? najlepszą ochroną swojego konta jest nie podawanie swoich wrażliwych danych typu skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, do tej  chwili nie uzyskałem od ebay odpowiedzi na podstawę prawną takich żądań -ba .....nawet nie uzyskałem odpowiedzi gdzie i w jakiej bazie danych uzyskają weryfikację mojej tożsamości !!!!! konsultanci też do chwili obecnej nie udzielili mi odpowiedzi !!!!!!!!!

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay