Przedstaw dokument tożsamości wydany przez organ administracji państwowej

Dziś nowa blokada wypłat spowodowana aktualizacją danych.  Muszę posiadać prawo jazdy albo paszport aby sprzedawać na Ebay . Może obsługa się wypowie co mam zrobić gdy nie mam prawa jazdy i paszportu? Jeżdżę na rowerze i prawko mi nie potrzebne . Coraz gorszy ten Ebay- chyba trzeba wypisać się  na zawsze. 

Pokaż cały temat

Witaj  nie wiem jakie masz doświadczenia na ebay ale ja mam w większości niestety przykre i negatywne!!!!, jeżeli nie musisz sprzedawać w tym serwisie to daj sobie spokój, ich żądania są niejednokrotnie naginane na granicy prawa chcą od ciebie coś, ale na konkretne zadane pytanie o podstawę prawną to już brak odpowiedzi ! co to znaczy nie możemy zwerifikować ? zadaj im kilka prostych pytań 

1. w jakiej bazie danych weryfikują twoje konto bankowe ??? 

2.w jakiej bazie danych weryfikują  twój wizerunek z danymi z dokumentu tożsamości tupu D.O , prawo jazdy, albo paszport ? masz prawo tego żądać !!!!!!!!

3. żądaj podstawy prawnej takiej weryfikacji !!!!! a nie odwołania się do ich zasad i przepisów które obowiązują, ich zasranym obowiązkiem jest podanie konkretnych przepisów za to biorą prowizję nie tylko od sprzedaży!!! powodzenia

4.aktualizację danych podajesz jak coś się zmieni a nie na ICH ŻĄDANIE !!!!!!!!!

też jestem tego zdania ale nie coraz gorszy, teraz to już tragedia ale ale takie powiedzenie HYTRY DWA RAZY TRACI 

poważnie zastanawiam się na rozwodem z tym serwisem kwestia najbliższego czasu !!!!

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay