Pobrana opłata za wystawienie na zagranicznym ebay mimo posiadanej subskrypcji Duży sklep na ebay.pl

Witam, mam pytanie, obciążono mnie w kwietniu opłatą za wystawienie kilkuset aukcji na ebay.co.uk

Przed umieszczeniem tych aukcji zasubskrybowałem zgodnie z informacją na polskim ebayu „Duży sklep” na ebay.pl. W serwisie ebay.pl jest napisane, że przy zasubskrywowaniu „Duży sklep” na ebay.pl, dostajemy pakiet darmowych aukcji na serwisach zagranicznych: 

 

https://strefasprzedawcy.ebay.pl/jak-sprzedawac-za-granice#node-2154 

 

W powyższym linku jest zawarte, że promocja obejmuje 30-dniowe lub „ważne do odwołania” aukcje typu „Kup teraz” wystawione na kilku zagranicznych serwisach eBay i obejmuje też ebay.co.uk. Także kryteria formalne zostały spełnione, ale mimo to potraktowano mnie jakbym wogóle nie miał włączonej subskrypcji żadnego sklepu. Pisałem w tej sprawie w kwietniu oraz w maju kilkukrotnie do polskiego supportu ale bez jakiegokolwiek odzewu także chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał podobny problem. Do kogo można się z tym zglosić poza polskim supportem?

 

Dzięki z góry za podpowiedzi

Pokaż cały temat

Hej, spróbuj napisać DM na twitterze do @AskeBay może to pomoże, mi tam kiedyś pomogli jak miałem problem.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay