Pobrana opłata za wystawienie na zagranicznym ebay mimo posiadanej subskrypcji Duży sklep na ebay.pl

Witam, mam pytanie, obciążono mnie w kwietniu opłatą za wystawienie kilkuset aukcji na ebay.co.uk

Przed umieszczeniem tych aukcji zasubskrybowałem zgodnie z informacją na polskim ebayu „Duży sklep” na ebay.pl. W serwisie ebay.pl jest napisane, że przy zasubskrywowaniu „Duży sklep” na ebay.pl, dostajemy pakiet darmowych aukcji na serwisach zagranicznych: 

 

https://strefasprzedawcy.ebay.pl/jak-sprzedawac-za-granice#node-2154 

 

W powyższym linku jest zawarte, że promocja obejmuje 30-dniowe lub „ważne do odwołania” aukcje typu „Kup teraz” wystawione na kilku zagranicznych serwisach eBay i obejmuje też ebay.co.uk. Także kryteria formalne zostały spełnione, ale mimo to potraktowano mnie jakbym wogóle nie miał włączonej subskrypcji żadnego sklepu. Pisałem w tej sprawie w kwietniu oraz w maju kilkukrotnie do polskiego supportu ale bez jakiegokolwiek odzewu także chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał podobny problem. Do kogo można się z tym zglosić poza polskim supportem?

 

Dzięki z góry za podpowiedzi

Pokaż cały temat

A pisales do supportu ebay UK? A nie miales czasem dodanych do ofert jakichs opcji dodatkowych, ktore w momencie wystawienia mogly byc darmowe i dla ktorych potem wprowadzili oplaty lub je zwiekszyli (podczas gdy ta promocja przy subskrypcji sklepu na PL dotyczy oplat za wystawienie, nie dotyczy oplat za opcje)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay