Ebay wykorzystuje covid do wzrostu swoich zysków

Takiej bezczelności jak obecnie ze strony ebay,nigdy w całym swoim "długim" życiu nie widziałem.Za umieszczenie własnych zdjęć i własnego opisu kasują jak w dobrych domach aukcyjnych i jeszcze kradną 10% od kosztów wysyłki.Trump rozesłał covid w czasie światowych igrzysk wojskowych w Chinach,bezmyślnie po całym świecie.Wszyscy płacą trump-owi,on już nie ma długów do siedzenia,my zapłacimy za to co mu dadzą banksterzy 

Pokaż cały temat

stary nie tylko ebay to wykorzystuje i nie tylko do tego, teraz wszystko się zwala na zarazę i robi kasę, masz trochę więcej komentarzy niż ja i dłużej konto niż ja, ale teraz to co w moim przypadku robi ebay to ręce opadają, opierają się na swoich zasadach i niby przepisach ale ŻADEN z konsultantów nie potrafi podać podstawy PRAWNEJ takiego działania !!!! pobierana prowizja od sprzedaży jest również za miłą obsługę, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości podanie konkretnych przepisów prawnych dotyczących ich działania !!!! a tu odsyłają cię do zapoznania się - z czym??? gdzie są te podstawy PRAWNE na których się opierają ????? pier.......e kotka za pomocą młotka, jak masz działalność gospodarczą no to jakoś trzeba orać, może czas zmienić pole ???  ja nie mam żadnej działalności i pewnie niedługo zamknę swoje konto, już dawno stracili swoją reputację i dużo sprzedających, ale jak to przysłowie było ???  HYTRY DWA RAZY TRACI ???  moje zdanie jest takie, niech tracą wszystko 10 x 100 % + życzenia które czasami się spełniają, wpaść w zadłużenia względem innych, za dużo chcą i żądają a w zamian dostajesz co ???? nawet nie ma tego min. prosisz !!!

dużo zdrowia i powodzenia ebay to nie żona że musimy być do samego końca !!!

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay