Nieuczicwi sprzedawcy

Witam.2 miesiace temu zakupilem ,u dwoch roznych sprzedawcow ksiazki dla dzieci. Jeden ze sprzedawcow wyslal paczke pod niewlasciwy adres , i zapewnial ze na swoj koszt wysle ponownie .Do dzis nic nie otrzymalem , na wszelkie kontakty mailwe rownierz zero odpowiedzi.

Drugi ze sprzedawcow natomiast po 2 tygodniach od sprzedazy , raczyl odpowiedziec, ze paczka zostala wyslana,i on niema pojecia czemu nie doszla .Po 40 dniach od sprzedazy nadal paczka sie nie odnalazla , a ja mimo prosby o przeslanie numeru paczki,lub poswiadczenia wyslania  nie otrzymalem zadnego potwierdzenia wysylki.Rownierz kontakt mailowy calkowicie sie urwal.

Probowalem dzis rozstrzygnac wreszcie spor za pomoca Ebaya ,ale sprawa jest juz przedawniona.Czekalem ,bo caly czas liczylem ze zaltwimy sprawe polubownie ,bez niepotrzebnych negatywnych komentarzy,i sie pomylilem 😞

Co mam zrobic? Jak mam odzyskac swoje pieniadze ?Albo chociaz jak mam ostrzec innych przed nieuczciwymi sprzedawcami ?

Pozdrawiam Alex

Pokaż cały temat

na przyszlosc nie czekaj ponad 40 dni na przesylke tylko np. po 4 tygodniach otworz spor - nic nie kosztuje a mozna sie zabezpieczyc - zawsze mozesz zamknac sprawe jak przesylka dojdzie