czy ebay przyjmie moją ofertę jeśli będzie wyższa od kup teraz ?

jak w temacie. chciłbym się dowiedzieć czy jeżeli moja oferta będzie wyższa od kwoty kup teraz zostanie przez ebay przyjęta - jestem nowym użytkownikiem. wyczytałem w pomocy, że kup teraz znika w momencie jeśli na licytacji pojawi się pierwsza oferta lub oferta, która spełnia warunku ceny minimalnej. ale co w sytuacji jeśli moja oferta, która wyższa jest od kwoty kup teraz zostanie złożona jako pierwsza? zostanie wówczas przyjęta przez ebay czy odrzucona?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Tak czytam raz jeszcze i prawde mowiac to nie wiem co sie stanie bo nigdy tego nie zrobilem a to dlatego ze to nie mialoby sensu.

Jesli sprzedawca prosi o 100 zl w opcji kup teraz to dlaczego mialbym przeplacac i zlozyc na aukcji 110 zl?

 

"co w sytuacji jeśli moja oferta, która wyższa jest od kwoty kup teraz zostanie złożona jako pierwsza? zostanie wówczas przyjęta przez ebay czy odrzucona?"

 

Ebay przyjmie twoja oferte w wysokosc ceny kup teraz. Nie moze wyzszej bo to nie jest licytacja tylko kup teraz.

Cena kup teraz jest zawsze wyzsza od ceny wywolawczej. Inaczej cena kup teraz nie mialaby sensu.

 

Krotko: nie mozna zlozyc oferty wyzszej niz cena kup teraz. 

Przyklad.Jezeli wstawisz aukcje z licytacja i Kup Teraz np licytacja zaczyna sie od 10 zl a kup teraz ustawisz na 100 zl to z chwila jak ktos zalicytuje twoje 10 zl to kup teraz znika.Takim sposobem mozesz nawet sprzedac ten towar za 200 zl

Jezeli w tym samym przypadku ty lub ktos zlozy oferte  jako pierwsza na np 120.00 system ebay zaakceptuje  pierwsze 10 zl.Twoje 120 zl jest sygnalem dla ebay ze jestes w stanie kupic ten towar za 120.00 zl maksymalnie ,Mozesz go wygrac za 10 zl jak nikt oprocz ciebie nie bedzie licytowal

Jest to zabezpieczenie Ebaya dla nieuczciwych sprzedawcow za podbijanie ceny.

Dla ciebie bedzie wskazane abys poczytal podstawowe abc sprzedazy i kupna na Ebay.

Zycze powodzenia