Nie otrzymalem numeru przesyłki

Witam. Zakupilem przedmiot http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200990211820
Zaplacilem paypalem lecz sprzedajacy zwrocil pieniadze bo napisal ze ma ograniczone konto. Przeslal mi zalaczniki na dowod. Wiec zaplacilem przelewem bankowym. Wszystko mielismy ustalone, miaj mi wyslac nr przesylki lecz od czasu jak zaplacilem. Napisal mi tylko ze paczka bedzie do wtorku i od tamtego czasu nic. Nie odzywa sie i telefonow nie odbiera. Posiadam jego dane kontaktowe, zdjecie dowodu osobistego i nr telefonu. Niestety nie odbiera i nie wiem co mam teraz zrobic. Boje sie ze jak do wtorku nic nie zrobie a paczki nie bedzie to bedzie juz za pozno bo okaze sie ze usunal komto i pieniadze pojda w dluga. Prosze o pomoc

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

chodzi o to, że sprzedawcy nie maja mozliwosci wystawienia innej opinii niz pozytyw, opinie neutrale i negatywne dla sprzedawcow zostaly zlikwidowane w maju 2008 r. Natomiast kupujacy mozesz wystawic pozytywa, neutrala i negatywa 😜

jeszcze spokojnie mozesz wystawic negatywa innego niz pozytyw nie otrzymasz

 

ale jak najpredzej udaj sie na policje, zrob wydruk z aukcji + zaplate przelewem

Przykro mi ale zostales oszukany. Zadzwon do banku , natychmiast ale obawiam sie ze jest juz za pozno.

 

Pozostaje ci zgloszenie na policji.

 

Ebay ci nie pomoze bo nie placiles przez Paypal.